dolar 7.6883
euro 8.9572
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Bankacılık Sektörü Çalışanları Ve Öğrenciler Söyleşide Buluştu

Mehmet BARUNDUK - 16 Mart 2019 - 17:30
facebook google
Bankacılık Sektörü Çalışanları ve Öğrenciler Söyleşide Buluştu
Bankacılık Sektörü Çalışanları ve Öğrenciler Söyleşide Buluştu - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Bankacılık Sektörü Çalışanları ve Öğrenciler Söyleşide Buluştu

Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, bankacılık sektöründe deneyim kazanmış Halk Emeklilik Bölge Sorumlusu Cihan Yılmaz ve Halkbank Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi Alpay Talip Adıgüzel’in katılımı ile gerçekleşen söyleşide bir araya geldi.

Bekilli Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleşen söyleşi, Bankacılık ve Sigortacılık Program Başkanı Öğr. Gör. Deniz Ünal Adıgüzel’in sunumu ve katılımcıları tanıtmasıyla başladı.

Bankacılık ve sigortacılık özelinde başlayan söyleşi, iş imkânları ve kariyer konuları genelinde devam etti. Katılımcılardan Cihan Yılmaz'ın, “Ben de Bekilli Meslek Yüksekokulu diplomasına sahip biriyim. Bu okuldan mezun oldum.” demesiyle öğrencilerin ilgisini daha çok çeken söyleşide, iş hayatında yaşanılan zorluklar ve bu zorlukların üstesinden gelme yöntemleri konuşuldu.

Bekilli Meslek Yüksekokulu akademisyenlerinden ve öğrencilerinden gelen soruları içtenlikle ve samimiyetle cevaplayan katılımcılar, bir yandan dinleyicilere keyifli anlar yaşatırken diğer yandan öğrencilerin farkındalıklarını artıracak bilgileri de paylaştılar.

İş hayatının zor tarafları ve bu zorlukları aşabilmek için öğrencilerin aldıkları eğitimin öneminin vurgulandığı söyleşi güzel bir atmosferde son buldu.Bir Önceki OTÇU, GENÇ MÜSİAD’A KONUK OLDU Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook