26 Eylül 2022 Pazartesi
Pamukkkale Belediyesi Haberleri
13 Eylül 2022

Pamukkale Belediyesi Yüksel-Turan Abalıoğlu Gündüzlü Alzheimer Ve Yaşlı Rehabilitasyon Merkezi’nde Sona Yaklaşıldı

Pamukkale Belediyesi bir proje de daha sona yaklaştı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin seçim öncesi vaatlerinden biri olan Pamukkale Belediyesi Yüksel-Turan Abalıoğlu Gündüzlü Alzheimer ve Yaşlı Rehabilitasyon Merkezi tamamlanmak üzere. Başkan Örki, “Nasip olursa bu yılın sonu itibariyle bu güzel projemiz halkımızın hizmetinde olacak” dedi. Pamukkale Belediyesi ilçe genelinde rutin hizmetlerine devam ederken, Pamukkale’nin geleceğine yön verecek projeleri de hayata geçirmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü’nde temeli atılan ve hem Denizli hem de Pamukkale ilçesi için ayrı bir değer taşıyacak Pamukkale Belediyesi Yüksel-Turan Abalıoğlu Gündüzlü Alzheimer ve Yaşlı Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmalar hızla ilerliyor. “PROJEMİZİN SONUNA YAKLAŞTIK” Kervansaray Mahallesi, Barbaros ve Alparslan Caddelerinin kesiştiği parkta inşaatı devam merkezde incelemelerde bulunan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, çalışmaların bu yılın sonu itibariyle tamamlanacağının müjdesini verdi. “Çok önemsediğimiz, çok benimsediğimiz, kalbimizin atışlarını çok farklı şekilde hissettiğimiz bir hizmetimizin çok şükür ki sonuna doğru yaklaşmış bulunmaktayız” diyen Başkan Örki, “Burada yaşlılarımız büyüklerimiz içinbir cennet köşesi hayal etmiştik. Cennet köşemizin hızla yükseldiğini görmek açıkçası beni çok mutlu etti. Burada gelecek olan o yaşlılarımızın mutluluğunu huzurunu hayal ediyorum. Onların burada, hayatlarının yaşlılık vakitlerini güzel geçirdiklerini hayal ediyorum. Bu hayallerimize de yaklaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Nasip olursa bu yılın sonu itibariyle buradaki bu güzel hizmetimiz faaliyete başlayacak. Bugünde gerekli inceleme ve denetlemelerimizi yaptık. Arkadaşlarımız hummalı bir şekilde çalışıyor, alın terlerini döküyorlar. Hepsine de çok teşekkür ediyorum. İnşallah kazasız belasız bir şekilde bu sürecimizi de tamamlarız. Bu vesileyle bizimle iş birliği gerçekleştiren hayırseverlerimize de yürekten teşekkür ediyorum. Merkezimiz, memleketimize Denizli’mize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

12 Eylül 2022

Pamukkale Belediyesi Bağbaşında Yolları Güzelleştiriyor

Pamukkale Belediyesi, ilçe genelinde mahallelerde gerçekleştirdiği üstyapı çalışmalarına Bağbaşı Mahallesi ile devam ediyor.30 sokağı kapsayan çalışmaları yerinde inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Vatandaşımızın mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Pamukkale Belediyesinin ilçe halkının en çok talep ettiği konulardan olan üstyapıda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 61 mahallenin tamamında sokakları birer birer yenileyen Pamukkale Belediyesi, Fatih, Deliktaş, Aktepe, Karşıyaka, Dokuzkavaklar ve Anafartalar Mahallelerini kapsayan,600 sokaktaki 130 km uzunluğunda üstyapı çalışmalarını belirlenen süreden önce tamamladı. Pamukkale Belediyesi ekipleri nüfus yoğunluğu olan Bağbaşı mahallesinde de çalışmalar gerçekleştiriyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, bu mahallede başlattıkları üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. “VATANDAŞIMIZIN HUZURU VE MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞIYORUZ” Tüm ilçe genelinde olduğu gibi Bağbaşı’ndaki çocuk parklarını yenilediklerini, yapıkları Engelsiz Park’ın gerçekten ayrı bir önem taşıdığına ifade edenBaşkan Örki, Bağbaşı Mahallesi’nde yaklaşık 40 bin metre kare kilit parke taşı döşeme işlemlerini gerçekleştirdiklerini belirtti.Bağbaşı Mahallesinde yaklaşık bir ayda 30 sokaktaki yolları yenilediklerini belirten Başkan Örki,“Bu mahallemizde yaklaşık 40 bin metre kare kilit parke taşı döşeme işlemlerini gerçekleştirdik. Ham yol olarak bulunan ve yıllarca o şekilde kullanılmış olan yani daha önce hiç yol yapılmamış olan yollarımızı da tamamladık. Yine bazı parklarımızdaki çocuk oyun gruplarını yeniledik, çocuklarımıza daha güzel eğlence imkânı sağlamış olduk. Aynı zamanda mahallemizde bir engelsiz park inşa ettik. O park sayesinde engelli vatandaşlarımız, çocuklarımız, gençlerimiz, çocukluklarını, gençliklerini daha güzel yaşamaya başladılar. O parkımızda, hem engelli bireylerimiz hem engelsiz vatandaşlarımız birbiriyle kaynaşma imkânı buldular.  Bunun yanında son olarak Ebubekir Sıddık Camimizin de çevre düzenleme çalışmalarını başlattık. Buradaki çalışmalarımız şuan itibariyle %60 seviyesine gelmiş oldu. Allah’a çok şükür gün geçtikçe biz hizmetlerimizin üzerine yeni yeni hizmetleri koyma suretiyle devam ediyoruz. Vatandaşımızın huzuru ve mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz. Tabi ki bu çalışmalar gerçekleştirilirken zaman zaman çevreye de rahatsızlık da vermiş oluyoruz. Ama bu asil milletimizin anlayışıyla, daha güzel hizmetler gelecek umudu ve bize olan güveniyle o süreçleri aştık çok şükür. Vatandaşımıza hayırlı uğurlu mübarek olsun” diye konuştu.

10 Eylül 2022

Pamukkale Belediyesi’nin Kursları Meyvesini Veriyor

Pamukkale Belediyesi’nin her dönem açtığı ücretsiz kurslar kadınlara yeni ufuklar açıyor. Belediyenin ücretsiz kurslarında eğitim alan kadın girişimci Özlem Çakar kendi iş yerini açtı. İş yerini açılışını Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki yaparken Özlem Çakar, “Pamukkale Belediyesi’nin açtığı kurslarla kendimi geliştirdim. Belediyemizin özellikle kadınlara yönelik açtığı kurslar, biz kadınlara yeni ufuklar açıyor” dedi. Pamukkale Belediyesi tarafından her dönem düzenlenen ücretsiz kurslar kadınların el becerilerini geliştirmesine ve ev ekonomilerine destek olmalarını sağlıyor. Kadınından, engellisine, çocuklardan, emeklilere, çalışanlardan ev hanımlarına kadar her kesimin kendi ilgi alanı ve becerisine uygun kurs bulabildiği Pamukkale Belediyesi’nin ücretsiz kursları meyvesini veriyor. Bugüne kadar birçok kadının ev ekonomisine destek olabilmelerine olanak sağlayan belediyenin kurslarında eğitim alan Özlem Çakar, kendi işyerini açtı. AÇILIŞI BAŞKAN ÖRKİ GERÇEKLEŞTİRDİ Pamukkale Belediyesi kursiyerlerinden kadın girişimci Özlem Çakar’ın açtığı Doğal Taş Atölyesi’nin açılışını Belediye Başkanı Avni Örki gerçekleştirdi. Bugüne kadar birçok kadının kurslar sonrasında ürettikleri ürünleri evlerinden satış yaparak ev ekonomilerine destek sağladığını dile getiren Başkan Örki, “Pamukkale Belediye Başkanı olarak çok mutlu olduğum bir açılışı gerçekleştiriyoruz. Özlem Hanım bizim belediyemizin kurslarına katılan kursiyerlerimizden, girişken bir hanımefendi. Onun gibi çok kursiyerimizde var. Özlem hanım 2021 yılında bizim kurslarımıza başladı. Bu eğitimler sonrasında içinde olan yeteneği, profesyonel öğreticilerimiz ile birlikte işlendi. O pırlanta yetenek ortaya çıkmış oldu. Sonrasında Özlem Hanım bu yeteneğini sergi açarak halka sundu olumlu dönüş alınca, girişimci kişiliğiyle Denizli’mizde güzel bir iş yerinin sahibi oldu. Yüce rabbim sanatını daim eylesin, bol kazançlar nasip etsin, işleri bereketli olsun. Darısı diğer kursiyerlerimizin başına. Açılan iş yerinin hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi. “KURS SAYESİNDE MESLEK SAHİBİ OLDUM” Kadın girişimci Özlem Çakar, Pamukkale Belediyesi’nin kursu sayesinde meslek sahibi olduğunu ifade ederek, “2021 yılında Pamukkale Belediyesinin düzenlediği kursa katıldım. Kurs ortamımız çok güzeldi, bir aile ortamıydı. Örgü ile başladım daha sonra takıya, doğal taşa yönlendim. Takı yapmayı hiç bilmiyordum, doğal taşları bilmiyordum. Pamukkale Belediyesinin ücretsiz kursu sayesinde takı yapmayı, doğal taşları kullanmayı öğrendim. Belediyemizin desteği ile diğer kursiyer arkadaşlarımızla birlikte Seyir Tepesi’nde sergiler açtım. Daha sonra da bir takı dükkânı açmaya karar verdim. Belediyemizin kursu sayesinde bir meslek sahibi oldum. Böyle bir imkân sağladığı için Pamukkale Belediyesine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

8 Eylül 2022

Pamukkaleli Gençler Yaz Spor Kurslarıyla Sporu Sevdi

Pamukkale Belediyesininyaz tatilinde gençlerin boş zamanlarını spor yaparak geçirmesi amacıyla açtığı ‘Yaz Spor Kursları’ büyük ilgi gördü. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Pamukkaleli gençlerimiz 20’den fazla branşta açtığımız yaz spor kurslarımıza yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 5 bin gencimiz kurslarımızla yaz tatillerini değerlendirdiler” dedi. Son yıllarda spor alanında yaptığı atılımlarla dikkatleri üzerine çeken Pamukkale Belediyesi, gençlerin hem eğitimine katkı yapıyor hem de spora olan ilgisini artırmaya yönelik faaliyetlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz yaz olduğu gibi bu yaz aylarında da, yaz spor kursları açan Pamukkale Belediyesi, yaklaşık 5 bin gence spor yapma imkânı sağladı. Pamukkale Belediyesi ve Pamukkale Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün işbirliğiyleAtletizm, Aikido, Badminton, Basketbol, Boks, Jimnastik, Eskrim, Futbol, Güreş, Halter, Karate, Masa Tenisi, Judo, Okçuluk, Taekwondo, Voleybol, Dart, Tenis, Kick-boks, Boks, Pilates, Robotik Kodlama, Engelli Kursu da otizmlere yönelikkurslar gerçekleşti. 4-18 yaş aralığında çocuk ve gençleri kapsayan ‘Pamukkale’de Yaz Spor Kursları’ Eylül ayının başı itibariyle sona erdi. Pamukkale Belediyesinin yaz spor kurslarına katılan gençler, kurslardan memnun ayrıldılar. Kursiyerlerde İlayda İncikur, Emin Mert Namlı, Ceylin Özdel, RayhanNamcı, Hafize Nur Bozbay, Nurselin Aktaş, Burak Kaykan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yeyaz spor kursları için çok teşekkür ettiler. PAMUKKALE’DE YAZ SPOR KURSLARINA 5 BİN GENÇ KATILDI Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, yaz aylarında düzenledikleri spor kurslarının geçtiğini ifade ederek, “Pamukkale Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün işbirliğiylegençlerimizin yaz aylarını verimli şekilde geçirmelerine katkı sağlamak amacıyla yaz spor kursları düzenledik. Eğitime her daim desteğimiz tam. Biliyoruz ki, sporda eğitimin tamamlayıcısı. Vatandaşlarımıza yönelik, yaz ve kış aylarında çeşitli alanlarda birçok alanda her yaşa hitap edebilen ücretsiz kurslar açıyoruz. Ancak, yaz aylarında açtığımız ücretsiz yaz spor kursları da gerçekten verimli sonuçlar veriyor. 4-18 yaş grubuna hitap eden yaklaşık 20’den fazla branşımızda 5 bin gencimizle buluştuk. Kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimize, eğitmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

7 Eylül 2022

Bu Festival Çok Konuşulur

Binlerce Yıllık  BuramBuram Tarih Kokan Kültür Ve Tarım Ve Turizm İlçesi Çameli  uluslararası bir festivale ev sahipliği yaptı. 24 Ağustos başlayıp 03 Eylül Pazar günü Yamaç Paraşütü Ödül Töreni ile son bulan 8'incisini gerçekleştirilen 8.Çameli 'Uluslararası Kültür, Turizm, Tarım ve Doğa Sporları Festivali'renkli görüntülere sahne oldu. Festivalin ilk günü 24 Ağustosta Kortej Yürüyüşü Mehtaran gösterisi İle Başladı Halk Oyunları Gösterisi ile başlayan etkinliklerde 1.GÜN HAYATİ İNANÇ İLE SÖYLEŞİ İnsan hayatına dokunan sözleriyle bilinen Yazar Hayati İnanç, ilk kez katıldığı bir festivalde hemşerileriyle buluştu. İnanç'ın sevenleri, soğuk havaya rağmen Çameli Belediyesi’nin ilçenin tanıtım ve kültürüne katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği festivale akın etti. azar Hayati İnanç, ilk kez katıldığı festivalde hemşerilerine geçmişte yazılan menkıbeler, gazeller ve şiirlerden parçalar okuyup kıssalar anlattı. Vatandaşlar, hava sıcaklığının 1O dereceye düşmesine rağmen doldurdukları alanda üşümemek için çareyi battaniyeye sarılmak buldu. İnanç, programına gelen vatandaşlara divan edebiyatı şiirlerinden örnek sunarak, günümüze ışık tutacak bilgilendirme ve öneriler sundu YEREL SANATÇILAR SAHNEDE Çameli’mizin değerlerinden Yerel Sanatcılarımız  Festivalimizin belli günlerinde sahneye çıktı 3 Telli Cura Ustası Durmuş Yıldırım,Saz Ustası Şevket Yıldırım ,Tugay Atay Yılmaz Seçgin yöremize  ve kendilerine ait türkülerini seslendirdi .Hayri Dev Kültür Merkezinde  Resim Sergisi Açılışı yapıldı 2.GÜN YARIŞMALARA YOĞUN İLGİ Çameli İlçesi’nde düzenlenen 8. Uluslararası Kültür, Turizm, Tarım ve Doğa Sporları Festivali 3’üncü günü ‘En İyi Buzağı Yetiştiricisi Yarışması’ ile başladı. Bir birinden sevimli 14 buzağı saf ırk özelliği, bel, beden, ayak, bacak, beslenme ve tüy yapısı, nişanesi ile diğer özellikleriyle değerlendirildi. Yarışmada dereceye giren birinci Kadir Akhan, ikinci Hasan Ali Akşit, üçüncü ise Mustafa Turhan oldu. Dereceye girenlere ve yarışmaya katılanlara süt yemi hediye edildi. Bir diğer etkinlik ise ‘En İyi Domates ve Fasulye Yetiştiricisi Yarışması’ gerçekleştirildi. Yarışmada domatesler iriliği, sertliği, rengi, iç dolgunluğu, kirpik yapısı olarak değerlendirilirken; fasulyede ise tane standardı, lekeli durumu, şekli değerlendirildi. Domateste 13, fasulyede ise 18 kişi yarıştı. İlk 3’e giren vatandaşlara gübre desteği verildi. SES YARIŞMASI İLE DEVAM ETTİ Çameli Belediyesi tarafından düzenlenen 8. Çameli Uluslararası Kültür, Turizm, Tarım ve Doğa Sporları Festivali kapsamında O Ses Çameli Amatör Ses Yarışması düzenlendi.10 yarışmacının performans sergilediği yarışma büyük heyecana sahne oldu. Çameli Belediyesi Önünde gerçekleşen ve yoğun bir izleyici gerçekleşen yarışmacılar performansları ile göz doldurdu Yarışma sonunda Zehra Sultan birinci, Özay Yaman ikinci, Tolga Şener üçüncü oldu MASTERCEF DÜZEYİNDE YEMEK YARIŞMASI Çameli Taş Konaklarda düzenlenen Yarışmaya katılan şefler Çameli’nin coğrafi işaretli kuru fasulyesi, meşhur alabalığı yardımcı malzemeleri de kullanarak yemek yaptı. Jüri tarafından yapılan değerlendirmede Şef Halef Noyan’ın yaptığı Cevizli Alabalık Çökertme yemeği birinci, Şef Caner Yiğit Aydoğan Çıtır Fasulyeli Alabalık Yemeğinle ikinci ,Neclan Karakaş ise Alabegendi yemeği ile 3’üncü oldu .Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, düzenlenen etkinliğe katılan tüm Usta şeflere ve yarışanlara teşekkür etti. MİNDER GÜREŞLERİ YAPILDI Çameli Paşa Deresi Mesire Alanında  Minder Güreşcilerinde Denizli Büyükşehir Belediyesi,Pamukkale Belediyesi ,MerkezefendiBelediyesi,Sarayköy Belediyesi ,Acıpayam Belediye Ve Çameli Belediyemizin Spor Kulübünün   Güreş Takımı  Katıldı. Yaklaşık 110 Sporcunun Katıldığı Güreşler Gün Boyunca Sürdü  Düzenlenen Güreş Turnuvasına İlgi Büyüktü Çameli Belediyemizin Güreş Takımından 23-26 Kg Kategorisinde Muhammed Ali Akyol  3’üncü , 38 Kg Kategorisinde  Emin Sağdıç  1’inci 52 Kg Kategorisinde İse  Ahmet  Sevban Uzun  3^Üncü  Oldu. Başkan Arslan Minder Güreşlerimiz Hakkında Bir Karar Aldık. Bundan Sonra Her Yıl ‘Geleneksel Çameli Minder Güreşleri’ Yapma Kararı Aldık. Çocuklarımızla Çok Güzel Bir Güreş Organizasyonu Oldu. Çamelili Çocuklarımızı Geliştirmek, Daha İyi Noktaya Getirmek İçin Her Yıl Bu Organizasyonu Yapma Kararı Aldık. İnşallah Gelecek Yıllarda Da Bu Organizasyonu Geliştirerek Yapacağız Dedi O SES İSMAİL YILMAZ O Ses Türkiye yarışmasında gösterdiği başarılı performansı ile başarısına imza atan Çamelili İsmail Yılmaz, festivale katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı. Konsere gelen gençler şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettiler. İzleyiciler, zaman zaman cep telefonlarının ışıklarını yakarak görsel şölen oluşturdu ve bu anlar da havadan görüntülendi. Festivalin ikinci gününde sahne alan Atakan Metin ve Orkestrası izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Atakan Metin ve Orkestrası  dünden bugüne hit olmuş şarkılarının yanı sıra sahne de söylemekten zevk aldığı şarkılardan oluşan repertuvarıyla 1  saate yakın süren performansıyla izleyeciler şarkılarına eşlik etti 3.GÜN ÇAMELİ’LİLER KOLPA İLE COŞTU Çameli Otogarı alanında düzenlenen Kolpa konserine halk, yoğun ilgi gösterirken; Kolpa Grubu’nun sahneye çıkmasıyla coşku doruğa çıktı. Çeşitli illerden katılım  ileonbinlercekişinin katıldığı konserde Kolpa Grubu, birbirinden güzel şarkılarıyla gençlik konserine katılan 7'den 70'e herkesi coşturdu. Konserin sonunda Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan tarafından grup adına Barış Yurtçu'ya plaket takdim edilirken, Başkan Arslan, gençlerin Türkiye'nin geleceği olduğunu belirtip onlar için en güzel çalışmaları ve hizmetleri vermeyi sürdüreceklerini kaydetti. 4.GÜN DOĞA GEZİSİ BALIK İKRAMI VE ELİF BUSE DOĞAN KONSERİ Festivalin dördüncü gününde  Çameli’nin doğal güzellikleri adına Elmalı Mahallesinde Patika yollarda doğa yürüyüşü düzenlendi doğa yürüyüşüne katılan vatandaşlar hem gezmek  hemdeyei yerler keşfetti yürüyüş sonunda balık ekmek şenliği  yağıldı.Elmalı Mahallesinde yürüyen vatandaşlar ise Elmalı bezi ve ve atölyeyi gezdi 2022 yılına ‘Samsak Döveci’ şarkısıyla damga vuran Elif Buse Doğan, festivalin final gecesinde sahne aldı. Aysunucu olarak bilinen Aysun Şahin Mutlu, cep telefonu ışıklarıyla alanı dolduran seyircilerle birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılını kutladı. Kendine has tarzıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Doğan, Çamelili vatandaşlarla buluştu. Konserine beyazlar içinde çıkan Doğan, yaklaşık 2 saat sahnede kalarak, sevilen türküleri binlerce vatandaşla koro halinde hep bir ağızdan seslendirdi. Sanatçının, sosyal medyaya damga vuran 'Samsak Döveci' şarkısını minik çocuklarla birlikte söyledi. Festival etkinliklerinde  dereceye girenlere plaketleri Azerbaycan Bilasuvar ( Valisi ) FaigGurbetov ,Çameli Kaymakamı Kerem Yenigün ve Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan  takdim etti . İlçede 2 yıllık pandemi sürecinin ardından binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen festivalde renkli görüntülerin oluştuğunu anlatan Belediye Başkanı Cengiz Arslan, 2023 yılında daha da dolu dolu geçeceği söyledi. YAMAÇ PARAŞÜTÜNE YOĞUN İLGİ 8. Uluslararası Kültür, Turizm, Tarım ve Doğa Sporları Festivali çerçevesinde, Yaylacık Dağı'ndan 2150 metre yükseklikten 8.Çameli Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası XC Open Yarışları 28 Ağustosta Başlayıp -03 Eylül Günü Son buldu Yaklaşık 2 bin rakımlı Kargın Dağı zirvesinde gerçekleşen yarışlara. 7’günlük maratonda Toplam 520 kilometrelik uçuş gerçekleştirildi. 18 Ülkeden 74 sporcu katıldı. Herhangi bir kaza ya da bir olumsuz durum yaşanmadan çok güzel hava şartlarında Yarışma 3 kategoride . ( Genel klasman, Spor Klasmanı, Takımlar klasmanı) gerçekleştirildi. Yarışmayı 1 haftalık süreç içerisinde On binlerce sporseverler yarışmayı izledi. Türkiye Hava Sporları Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı Tecelli Aydın, şampiyonanın 8’incisi gerçekleştirdiklerini söyledi. Yarışmada genel klasmanda GeneLKlasmanda  HADİ  HEDARİ  DOSTFERDİ ( İRAN ) .birinci oldu  Spor Klasmanında  REZİ  LAPACHİSVİLİ 1’inci oldu   Takımlar Klasmanında  CONDOR AİR SPORTS TAKIMI   birinciliği elde etti. CUMHURİYETİMİZİN 100.YILINDA DÜNYA KUPASINI GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUZ Başkan Arslan Belevi Mahallemizde bulunan Karadağ uçuş okulu ve pistimizi gerçekleştirmiş olduk. Yarışmaların haricinde de arkadaşlarımız burada belge, kurs verilmesiyle ilgili çalışmalar yapıyorlar.2014 Yılından 2022 Yılına Kadar Yamaç Paraşütü İle İlgili Projelerimizi gerçekleştirdik Pistimizde Değişiklikler Yaptık 2023 Yılında Cumhuriyetimizin 100.Yılında Dünya Kupasını Çameli’nde Gerçekleştirmek istiyoruz dedi

Devam