12 Ağustos 2022 Cuma
Gündem

Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile Yapı Kredi’den Çiftçilere Ödeme Kolaylığı Sağlayacak İşBirliği

Aydem Perakende Ve Gediz Perakende İle Yapı Kredi’den Çiftçilere Ödeme Kolaylığı Sağlayacak İşbirliği

Mehmet BARUNDUK
2 Temmuz 2022 - 16:09
haber resim

Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile Yapı Kredi arasında çiftçilere yönelik önemli bir iş birliğine imza atıldı. Bu işbirliği kapsamında çiftçiler, Yapı KrediVerimli Kartları ile Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden yapacakları ödemelerde 3 ay vade ve 0 faiz avantajı eldeederekotomatik ödeme talimatı verebiliyor, faturalarını hasat dönemine erteleyebiliyorlar.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile Yapı Kredi arasında çiftçilere yönelik önemli bir iş birliği anlaşması yapıldı. Yapı Kredi’nin, çiftçilere özel sunduğu, tüm tarımsal girdi (mazot, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan-fide vb.) alımlarında kullanılabilen Verimli Kart sayesinde, Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden yapılacak elektrik faturası ödemeleri, çiftçilerin hasat dönemlerine kadar ötelenip taksitlendirilebiliyor.Ayrıca anlaşma kapsamında Yapı Kredi Verimli Kart sahipleri, fatura ödemelerini hasat dönemine erteleyip özel faiz oranlarından faydalanabiliyor. Yapılan işbirliği aynı zamanda otomatik tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik faturası bulunan Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri için Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile de kolaylık sağlıyor.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterisi olan çiftçiler,en yakın Yapı Kredi şubesine gidip Verimli Kart başvurusu yaparak bu fırsatlardan faydalanabiliyor.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler