21 Eylül 2021 Salı
Gündem

BAŞKAN ÖRKİ’YE, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN TEŞEKKÜR

Başkan Örki’ye, İlçe Milli Eğitim Müdüründen Teşekkür

Habibe YOLCULAR
8 Temmuz 2021 - 15:46
haber resim

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, makamında Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen’i ağırladı. Çimen ve beraberindeki şube müdürleri eğitime sağladığı katkılar nedeniyle Başkan Örki’ye teşekkür plaketi takdim etti.

Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen ile beraberindeki şube müdürleri Osman Ülçay, Evin Payan, Haşim Ülker, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi makamında ziyaret ettiler. Pamukkale Belediyesi’nin ilçe okullarına yaptığı değerli katkılarından dolayı teşekkür ziyaretine geldiklerini belirten Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti. “İlçemizde bulunan okullarımızda yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etmek istedik” diyen Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen, “Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı ve koronavirüs salgını süresince ilçedeki tüm okullara verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Belediyemiz Pamukkale’mize bağlı en ücra mahallelerimizde okullarımızdan, merkezdeki okullarımıza kadar salgın süresince düzenli olarak dezenfekte işlemi yapıldı. Bunun yanındabahçe temizliği, peyzajçalışmaları, kalorifer tesisatlarının elden geçirilmesi, tamirat, boya ve benzeri işlerin yapılması, kütüphane kazandırılması ve mevcut kütüphanelerimize binlerce kitap kazandırılması, 2 bin öğrencimize tablet dağıtılması gibi birçok önemli konuda Pamukkale Belediye Başkanımızın katkıları oldu. Sayelerinde başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirdik. Pamukkale İlçe Mili Eğitim Müdürü olarak okullarımızdaki eser ve hizmetlerinizden dolayı minnettarlığımızı iletiyorum. Teşekkür ediyorum” dedi.

EĞİTİM BİZİM ÖNCELİĞİMİZ

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örkiziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Bu plaketi ilçem adına, bütün belediye personelim adına alıyorum.Bu plaket, bize daha çok çalışmamız gerektiğini bize hatırlatacak. İnşallah sizinle beraber ilçemizde eğitim öğretim sezonları şahlanarak devam edecek veilçemizde temellerini attığımız okullarımızı da en kısa sürede tamamlayarak, birlikte açılışlarını yapacağız. Sizlerin nezdinde tüm eğitimcilerimize de çocuklarımızın geleceğine ışık tuttukları için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler