13 Mayıs 2021 Perşembe
Gündem

METEOROLOJİDEN DENİZLİ İÇİN SON DAKİKA UYARISI!

Meteorolojiden Denizli İçin Son Dakika Uyarısı!

Mehmet BARUNDUK
16 Nisan 2021 - 12:16
haber resim

Denizli’de bugünün(16 Nisan 2021) ve hafta sonunun(17-18 Nisan 2021) hava tahmin raporları belli oldu. Meteoroloji verilerine göre Denizli’de bugün parçalı bulutlu bir hava hakim olacak, sıcaklık ise 25 derece olacak. Denizli’de hafta sonu ise gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Yağışın Pazar günü daha etkili olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji, Denizli için hava tahmin raporlarını açıkladı. Yapılan son değerlendirmelere göre Denizli’de bugün parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklık gün içerisinde 25 dereceye kadar çıkacak. Denizli’de akşam saatlerinden sonra ise çok bulutlu bir hava bekleniyor.

HAFTA SONU YAĞIŞ VAR

Yine son verilere göre Denizli’de hafta sonunda yağış bekleniyor. Son değerlendirmelere göre Cumartesi ve Pazar günleri il genelinde yağış bekleniyor. Yağışların Pazar günü daha şiddetli olacağı yapılan tahminler arasında. Denizli’de hava sıcaklığı Cumartesi günü 27, Pazar ise 25 derece olacak.

YENİ HAFTA SICAK BAŞLAYACAK

 Yapılan son değerlendirmelere göre Denizli’de yeni hafta ise sıcak başlayacak. Pazartesi günü hava sıcaklığının 29 derece olması bekleniyor. 

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler