26 Temmuz 2021 Pazartesi
Gündem

TETİKÇİ KÖPEK TECAVÜZCÜSÜ ÇIKTI

Tetikçi Köpek Tecavüzcüsü Çıktı

Mehmet BARUNDUK
24 Haziran 2021 - 20:59
haber resim

Denizli’de geçtiğimiz günlerde meydana gelen silahlı saldırı ile ilgili çok ilginç bir gelişme yaşandı. Evlendiği yeni kocası, eski kocasını tetikçi tutarak silahla yaraladığı olayla ilgili 4 kişi tutuklanarak gözaltına alındı. Tetikçi olarak tutulan kişinin 3 yıl önce Kaleiçi Çarşısı’nda köpeği önce öldürüp sonra da tecavüz eden kişi olduğu ortaya çıktı.

4 KİŞİ TUTUKLANDI

Denizli’nin Pamukkale İlçesi’nde 61 yaşındaki Osman Çolak 19 Haziran saat 20.00 sıralarında evinin önünde uğradığı silahlı saldırıcı sonucu yaralanmıştı. Polis kısa sürede saldırıyı gerçekleştirenleri gözaltına aldı. Yapılan soruşturma kapsamında, Şüphelilerden Serdar Z.'nin, Çolak'ın boşandığı A.Z.'nin yeni eşi olduğu ve Osman Bardakçı'yı vurmak için tetikçi tuttuğu ortaya çıktı. Tutuğu tetikçi Osman B., pompalı tüfekle Osman Çolak’a evinin önünde 6 el ateş ederek ağır yaralamıştı. Ardından otomobile binerek kaçmıştı. Silahlı saldırı sonucu Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu Amirliği operasyon gerçekleştirmiş ve şüphelilerden Serdar Z., Osman B., Kemal Z. ve Ersin Ö. ve Onur C. gözaltına almıştı.

EV VE PARA İSTEDİ RED EDİLDİ İDDİASI

Emniyette sorguya alınan tekikçi Osman B., ifadesinde Osman Çolak ile husumeti olduğu için vurduğu belirttiği ifade edildi. İddiaya göre ise 31 yaşındaki A.Z.’nin yeni eşi Serdar Z.’nin, Osman Çolak’tan ev ve para istediği olumsuz yanıt alınca da, tetikçi tutarak eylemi gerçekleştiği ileri sürüldü. Silahlı saldırı ile ilgileri olmadığını söyleyen Serdar Z., Kemal Z. ve Ersin Ö., tetikçi Osman B. ile birlikte tutuklanırken  Onur C. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

DENİZLİ İSYAN ETMİŞTİ

Bayramyeri Dörtçeşme Mevki Kaleiçi alt girişinde, 11 Mayıs 2018 günü sabah iş yerine gelen esnaflar gördükleri manzara karşısında şok oldular. Ayaklarından bağlanmış ve tecavüz edilmiş bir köpeği gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen emniyet güçleri soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Olay Yeri İnceleme Ekipleri, tecavüzün gerçekleştiği yerde iç çamaşırı buldular. Kaleiçi Çarşısı yakınlarındaki kameraları inceleyen emniyet güçleri, köpekle beraber içeriye giren ve 40 dakika sonra tek başına dışarıya çıkan Osman B., gözaltına aldı. Boynuna ip takarak Kaleiçi Çarşısına getiren ayaklarını bağladıktan sonra öldürüp tecavüz eden Osman B. pantolonunu ve kemerini düzelttiği anlar kameralara yansımıştı. Kabahatler Kanuna göre, “Hayvana eziyet suçundan” ceza kesilen Osman B.,nin serbest bırakılması Denizlili vatandaşları isyan ettirirken Türkiye’de gündem olmuştu. Günlerce konuşulan tecavüz olayı hayvanseverleri de çileden çıkarmıştı.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler