16 Nisan 2021 Cuma
Gündem

TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU SAHTE GELİN DAVASINDA SMİ GEÇEN DENİZLİLİ ÇETE ÜYESİ TUTUKLANDI

Türkiye’nin Konuştuğu Sahte Gelin Davasında Smi Geçen Denizlili Çete Üyesi Tutuklandı

Mehmet BARUNDUK
27 Şubat 2021 - 15:20
haber resim

Türkiye’nin konuştuğu sahte gelin çetesinde adı geçen isimlerden biri olan Denizlili S.Y. dün çekilen programda tutuklandığı duyuruldu.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programının 12 Şubat tarihli bölümünde sahte gelin M.T. canlı yayında her şeyi itiraf etmiş, Denizlili S.Y.'nin de sahte gelin çetesinde olduğunu kabul etmişti.

Ölümle tehdit edildiği için bugüne kadar gerçekleri açıklayamadığını söyleyen M.T. gözaltına alındıktan sonra programa bağlanan S.Y. ise bütün iddiaları yalanlayarak, Didem Arslan Yılmaz ve ekibine tepki göstermişti.Sahte gelin çetesinde adı geçen S.Y.'nin daha önce defalarca evlendiği ve cezaevine girdiği ortaya çıkmıştı.M.T. ve diğer çete üyeleri gözaltına alındıktan sonra mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.Olay sonrası bir süre kayıplara karışan Denizli'nin Çivril İlçesi'nden olan S.Y. polis ekipleri tarafından gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.Didem Arslan dünkü programda sıcak gelişme olarak izleyenlere S.Y'nin tutuklandığını aktardı.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler