20 Ekim 2021 Çarşamba
Gündem

DENİZLİ’DE 42 YAŞINDAKİ KADINA MASKELİ SOPALI SALDIRGAN DEHŞETİ

Denizli’de 42 Yaşındaki Kadına Maskeli Sopalı Saldırgan Dehşeti

Mehmet BARUNDUK
22 Ağustos 2021 - 17:23
haber resim

Denizli’nin Buldan ilçesinde işe giden 42 yaşındaki H. Ç. adındaki kadına kimliği belirsiz kişi tarafından saldırı düzenlendi. Kadını, saldırıdan feryatlarını duyan mahalle sakinleri kurtardı. Hastaneye kaldırılan kadının yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sürüyor. Kaçan zanlı her yerde aranıyor.

Olay, Buldan Yeni Mahallede sabah saatlerde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre bir serada işçi olarak çalışan H. Ç., sabah saat 06.00 sıralarında evinden işe gitmek için yola çıktı. Bir süre yürüyen kadının önü yol kenarındaki duvardan atlayan 1 kişi tarafından kesildi. Maske giydiği öğrenilen zanlı kadını sopayla vurmaya başladı. 42 yaşındaki kadının feryadını duyan mahalle sakinleri kadının yardımına koştu.

KAÇAN ZANLI ARANIYOR

 Mahalle sakinlerinin gelmesiyle zanlı olay yerinden kaçarken, kadın ambulansla  Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine kaldırıldı. 42 yaşındaki kadın burada yapılan ilk müdahalenin ardından Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde tedavi altına alındı. Olayın neden ve kimlerce yapıldığı ile ilgili polisin soruşturması devam ediyor. Kafasından ve boynundan yaralanan kadının yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler