27 Ekim 2020 Salı
Gündem

DENİZLİLİ İŞ ADAMI HAYATINI KAYBETTİ

Denizlili İş Adamı Hayatını Kaybetti

Mehmet BARUNDUK
14 Eylül 2020 - 17:18
haber resim

Denizli’de 1 hafta önce evinde beyin kanaması geçirdikten sonra özel bir hastanede yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan 46 yaşındaki işadamı Bülent Erdem, hayatını kaybetti. Evli ve bir çocuk babası olan Erdem’in ölümü memleketi Acıpayam’da şok etkisi yarattı.

 Edinilen bilgiye göre Denizli’de faaliyet gösteren Erdem İnşaat ve Gayrimenkul’un sahibi Bülent Erdem, Çamlık Mahallesindeki evinde geçtiğimiz Pazartesi günü fenalaştı. Beyin kanamasını geçiren 46 yaşındaki işadamı hemen ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada ameliyat edilen Erdem, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. 1 haftadır yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Erdem, bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Aslen Acıpayamlı olan işadamının ölümü ailesini ve yakınlarını şok etti. Memleketinde toprağa verilecek olan Erdem’in evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenildi.

BAŞKAN’DAN ERDEM’E VEDA

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, ilçede çok sevilen Erdem’in ardından “Kalbi, yüreği güzel insan Bülent Erdem kardeşimin vefatı bizleri derinden üzdü. Değerli annesi Leyla ablama, kıymetli eşi Yeşim hanıma, geride bıraktığı oğlu Kartal'a, tüm sevenlerine, Erdem ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun” paylaşımını yaptı.

 DENİZLİLİ İŞ ADAMI HAYATINI KAYBETTİ
En İlgi Çeken Haberler