21 Haziran 2021 Pazartesi
Gündem

DENİZLİ’YE KAR GELİYOR!

Denizli’ye Kar Geliyor!

Mehmet BARUNDUK
22 Mart 2021 - 18:21
haber resim

Meteoroloji Denizli için 22 Mart 2021 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Günlerdir Denizli’yi etkisi altına alan sağanak yağış bugün de etkisini gösterecek, hava sıcaklığı ise gün içerisinde en yüksek 20 derece olarak ölçülecek. Öte yandan Çarşamba gününden itibaren sıcaklıklarda büyük düşüş görülecek, kar yağışı bekleniyor

Denizli genelinde günlerdir etkili olan yağışlı hava bugün de yüzünü göstermeye devam ediyor. Hava sıcaklığının gece saatlerinden birlikte yükselişe geçmesiyle termometreler gün içerisinde 20 dereceye kadar ulaşıyor. Sabah saatlerinde az bulutlu bir gökyüzünün hakim olduğu Denizli’de, öğle saatlerinden itibaren sağanak yağış yüzünü göstermeye başlayacak ve şehir genelinde etkili olacak. Sıcaklık ise gece saatlerinden itibaren 5 derecelik bir düşüş yaşayacak.

YAĞIŞ SÜRÜYOR, KAR GELİYOR

Denizli’de bugün gece saatlerinden itibaren soğuk hava etkisini hissettirmeye başlıyor. Sağanak yağışla birlikte yarın (SALI) en yüksek sıcaklığın 15 derece olacağını bildiren meteoroloji, çarşamba günü ise şehirde karla karışık yağmurun görüleceğini bildirdi. 15 ilçede ise hafif kar yağışı etkili olması bekleniyor. Haftanın üçüncü gününde hava sıcaklığı kar yağışıyla birlikte 7 dereceye kadar gerilerken Perşembe günü için de çok bulutlu olması bekleniyor. Perşembe sabah saatlerinde eksi 1 dereceye kadar düşecek. Gün içinde ise sıcaklık 8 derece olacak. Cuma günü parçalı bulutlu Denizli’de etkili olması beklenirken termometreler sabah saatlerinde eksi 1 dereceye kadar gerileyecek ve gün içerisinde ise 8  derece olması bekleniyor.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler