28 Ekim 2021 Perşembe
Gündem

DENİZLİ’Yİ YASA BOĞAN ÖLÜM!

Denizli’yi Yasa Boğan Ölüm!

Mehmet BARUNDUK
16 Ağustos 2021 - 18:15
haber resim

Denizli’de 2 yıl önce ünlü sanatçı Haluk Levent’in desteği ile sağlığına kavuşan Çiğdem Arık, hayatını kaybetti. Hastalığı yeniden nükseden 35 yaşındaki kadın, 2 gün önce durumu ağırlaşmasının ardından kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Arık, bugün toprağa verildi. Arık 3 yıldır kanserle savaşıyordu.

Denizli’de yaşayan Çiğdem Arık’a kanser teşhisi konuldu. 2 yıl önce AHBAP Platformu kurucusu Haluk Levent’in desteği gerçekleştirilen ameliyat ve tedavilerin ardından Arık, sağlığına kavuştu. Eşi Emre Arık taburcu olan eşini kucağında kızı ve gelin arabası gibi süslediği otomobiliyle hastanenin kapısında karşıladı. Hastalık sürecinde Arık’a destek veren AHBAP Genel Başkanı Haluk Levent, maddi ve manevi yanında oldu. Taburcu olmasının ardından AHBAP gönüllüleri ile Haluk Levent, Arık’ın evine giderek söz verdiği gibi çiftetelli oynadı.

HASTALIĞI YENİDEN NÜKSETTİ

İyileşen ve sağlığına kavuşan Arık ile ilgili üzen haberi yine Haluk Levent paylaştı. Ameliyat olan kadın, iyileşti ancak hastalığı yeniden nüksetti. Bunun üzerine Haluk Levent, Arık'ı Denizli’de bir daha ziyaret etti. Ziyareti sosyal medya hesaplarından paylaşan Levent, "Çiğdem’i çok etiketliyordunuz. @ahbapdenizli ile yanındayız. “Kanseri yendi” demiştik. Ama ilaçların bazı kurumlar tarafından geç gelmesi onu çok sıkıntıya soktu. Eşi dava açtı biz de yanındayız. Küçük kızı Defne “Annemi kurtarın” diye ağlıyor. Elimizden geleni yapacağız” dedi.

ACI HABER GELDİ

 İki gün önce ağırlaşan Çiğdem Arık, yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Arık, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata veda etti. Haberi alan sevenleri büyük hüzne boğuldu. Arık’ın cenazesinin bugün Güney’de defnedildi.

Abone Ol
 DENİZLİ’Yİ YASA BOĞAN ÖLÜM!
En İlgi Çeken Haberler