5 Ağustos 2021 Perşembe
Gündem

METEOROLOJİ DENİZLİ İÇİN UYARDI

Meteoroloji Denizli İçin Uyardı

Mehmet BARUNDUK
15 Mart 2021 - 18:07
haber resim

Meteoroloji Denizli  için 15 Mart 2021 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Denizli yeni haftaya sabah saatlerinde güneşli bir günle başlarken öğle saatlerinden itibaren yer yer yağış etkisi altına girecek. Hava sıcaklığı gün içerisinde 15 dereceye kadar yükselirken, yarın kuvvetli olmak üzere hafta boyu devam edecek.

Denizlililer haftanın ilk gününe güneşli bir sabahla başlarken hava sıcaklığı 6 derece civarında ölçüldü. Gün içerisinde sıcaklık 15 dereceye kadar tırmanırken öğle saatlerinden itibaren Denizli genelinde yer yer olmak üzere yağış yüzünü göstermeye başlayacak. Yağışın akşam saatlerine kadar sürmesiyle birlikte hava sıcaklığında düşüş beklenirken, meteoroloji tarafından yarın için  gökgürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı.

 HAFTA BOYU YAĞIŞLI GEÇECEK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Denizli’de hafta boyu yağış görülecek. Özellikle yarından itibaren şiddetini artıracağı bildirilen yağmurla birlikte hava sıcaklıklarında 5-6 derecelik düşüş yaşanacak. Denizli’de salı günü (YARIN) hava sıcaklığı 10 dereceye kadar düşüyor ve cuma gününe yer yer etkili olacak yağışla birlikte 11-12 derece bandında seyrediyor. Çarşamba günü ise yağış etkisini arttıracak kuvvetli sağanak yağış şeklinde görülecek.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler