22 Eylül 2021 Çarşamba
Gündem

METEOROLOJİ’DEN DENİZLİ’YE UYARI

Meteoroloji’den Denizli’ye Uyarı

Mehmet BARUNDUK
28 Mart 2021 - 14:30
haber resim

Denizli hava sıcaklıkları hafta sonunun ilk gününden itibaren artmaya başlamıştı. Ancak Çarşamba gününden itibaren sıcaklıklar yeniden 5-6 derece birden düşecek. Yeni haftada yeni merkezinde 2 gün yağış olması beklenirken, ilçelerde ise 2 gün yağmur 1 gün ise karla karışık yağmur olacağı tahmin ediliyor.

 Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan hava tahminlerine göre, kentte Çarşamba gününden itibaren sıcaklıklar 5-6 derece birden düşmeye başlayacak. Kent merkezinde Çarşamba ve Perşembe günleri, yağmur yağması bekleniyor. Bazı ilçelerde ise Salı gününden başlayacak olacak yağmur, Çarşamba günü yerini karla karışık yağmura bırakacak. Perşembe günü ise yağmur devam edecek.

İŞTE KARLA KARIŞIK YAĞMUR YAĞACAK İLÇELER

Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Bozkurt, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Kale, Serinhisar’da Çarşamba günü karla karışık yağmur Salı ve Perşembe günü ise yağmur olması bekleniyor. Bu ilçelerde hava sıcaklar eksi derecelere düşecek. Termometreler kent merkezi için 5 gün süreçte en düşük 5, en yüksek ise 18 dereceyi gösterecek.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler