28 Ekim 2021 Perşembe
Gündem

AYDEM PERAKENDE VE GEDİZ PERAKENDE’DEN FAİZLERİ SİLDİREN KAMPANYA

Aydem Perakende Ve Gediz Perakende’den Faizleri Sildiren Kampanya

Mehmet BARUNDUK
14 Eylül 2021 - 11:14
haber resim

Ege Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketleri Aydem Perakende ve Gediz Perakende, 2019 yılı ve öncesi fatura dönemlerine ait asıl alacak, icra gideri ve avukatlık ücretlerini, 30.09.2021 tarihine kadar peşin ödeyen müşterilerinin bakiye faiz borçlarının silineceğini açıkladı. Ödeme avantajı sağlayacak ve mevcut borç oranını düşürecek bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden ödeme yapabilecek veya 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezini arayarak ödeme alternatifleri ile ilgili detaylı bilgi alabilecek.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’nin sunduğu faizsiz ödeme kampanyasıile, 31.12.2019 tarihinden önceki fatura dönemlerine ait yasal takibe konu olan tüm borçlara ilişkin icra dosyasındaki bakiye faizlerinin tamamının silineceği bildirildi. Kampanya, icra dosyasındaki asıl alacak tutarı, masraf, harç ve kanuni vekâlet ücretinin de peşin olarak ödenmesi halinde geçerli olacak.

Kampanya kapsamındaborçlar, hizmet noktalarındaki veznelere nakit veya kredi kartıyla ödenebileceğigibi, şirket banka hesaplarına havale/EFT gönderimi yapılarak daödenebilir. Ek olarak, ödemesi gerçekleştirilen dosyalarakonulan hacizlerin kaldırılması için masrafların, aboneler tarafından icra dairesine ödenmesi gerekiyor.TEDAŞ döneminden kalma alacaklarkampanya kapsamı dışında tutulacak.

Abone Ol
AYDEM PERAKENDE VE GEDİZ PERAKENDE’DEN FAİZLERİ SİLDİREN KAMPANYA
En İlgi Çeken Haberler