26 Eylül 2022 Pazartesi
Gündem

BULDAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ŞEVİK’TEN, KADİR GECESİ MESAJI

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’ten, Kadir Gecesi Mesajı

Mehmet BARUNDUK
8 Mayıs 2021 - 11:28
haber resim

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,   Kadir Gecesi dolayısıyla yaptığı açıklamada,  Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin, ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa iyilikler, güzellikler ve hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, “Dualarımız ülkemizin ve dünyamızın eski sağlıklı günlerine kavuşması için olacaktır” dedi.

Başkan Şevik,  mesajında şu ifadelere yer verdi.  “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayının sonlarına yaklaşırken, bu manevi havayı bin aydan daha hayırlı yapan Kadir Gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kadir Gecesi, Kuran-ı Kerim’de övgüyle bahsedilen, esenlik ve huzurun her tarafa yayıldığı sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği mübarek bir gecedir. Dualarımız ülkemizin ve dünyamızın eski sağlıklı günlerine kavuşması için olacaktır.

Bu mübarek gecede, ülkemizde ve tüm dünyada sevginin, hoşgörünün ve huzurun hakim olması en büyük arzumuzdur. Bu duygularla Buldanlı hemşehrilerim başta olmak üzere tüm halkımızın Kadir Gecesi’ni kutlar, bu özel gecenin ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa iyilikler, güzellikler ve hayırlar getirmesini temenni ederim.”

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler