19 Ekim 2021 Salı
Gündem

DENİZLİ 2 GÜN YAĞIŞLI

Denizli 2 Gün Yağışlı

Mehmet BARUNDUK
13 Eylül 2021 - 11:08
haber resim

Meteoroloji Denizli için 13 Eylül 2021 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Denizli’de bugün hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 32 derece olurken, hissedilen sıcaklık da aynı seviyelerde. Gün boyu parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzünün hakim olduğu Denizli’de önümüzdeki günlerde sıcaklık düşüyor yağış geliyor. 

Denizli’de yeni hafta parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzü ile başladı. Gün içerisinde hava sıcaklığı en yüksek 32 dereceye kadar tırmanırken, hissedilen sıcaklık da aynı seviyelerde. Gün boyu parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzünün hakim olacağı Denizli’de bugün yağış beklenmiyor. Akşam saatlerinden itibaren çok bulutlu bir gökyüzünün etkisi altına girecek olan Denizli’de önümüzdeki günlerde ise sağanak yağış yüzünü gösterecek.

2 GÜN SAĞANAK YAĞIŞ BEKLENİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre, Denizli’de  yarın sağanak yağış geçişlerinin görülmesi bekleniyor. Yarın için (SALI) yapılan tahminlerde hava sıcaklığının en yüksek 29 derece olarak ölçülmesi beklenirken, gökgürültülü sağanak yağış şehir genelinde etkili olacak. ÇARŞAMBA günü termometreler 26 dereceyi ölçerken, sağanak yağışın da Denizli’de genelinde devam etmesi öngörülüyor. PERŞEMBE günü yağış beklenmiyor,  sıcaklıklar en yüksek 27 derece seviyelerinde olacak. CUMA gününden itibaren ise termometrelerde birkaç derecelik yükselişle birlikte sıcaklık 28 dereceye kadar tırmanacak.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler