15 Ocak 2021 Cuma
Gündem

DENİZLİ CORONAVİRÜS’E BİR KAYIP DAHA VERDİ

Denizli Coronavirüs’e Bir Kayıp Daha Verdi

Mehmet BARUNDUK
20 Aralık 2020 - 17:35
haber resim

Denizli'de emekli İl Milli Eğitim memuru Mustafa Yıldız, korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. 50 yaşındaki Yıldız'ın bir süredir devam eden Covid-19 tedavisi sonrası kurtarılamadığı öğrenildi. Yıldız, bugün Baklankuyucak Mezarlığında toprağa verildi.

Denizli'de korona virüs bir can daha aldı. Edinilen bilgiye göre bir dönem Denizli İl ve Tavas İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde görev yapan emekli memur Mustafa Yıldız, korona virüse yakalandı. 50 yaşındaki emekli memur, evde devam eden karantina sürecinin ardından rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan Yıldız'dan dün akşam saatlerinde acı haber geldi. Emekli memur, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

ÇAL'DA TOPRAĞA VERİLDİ

 Yıldız'ın ölümü ailesini ve eğitim camiasını yasa boğdu. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Yıldız'ın ölümünün ardından yaptığı paylaşımda hem üzüntülerini dile getirdi hem de başsağlığı diledi. Yıldız, bugün saat 15'te kılınan cenaze namazının ardından Covid-19 tedbirleri kapsamında Çal'ın Baklankuyucak Mahallesi Mezarlığında toprağa verildi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler