25 Temmuz 2021 Pazar
Gündem

DENİZLİ İÇİN ÖNEMLİ UYARI!

Denizli İçin Önemli Uyarı! Gök Gürültülü Yağış Geliyor

Mehmet BARUNDUK
29 Ekim 2020 - 10:14
haber resim

Meteoroloji Denizli için 29 Ekim 2020 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Denizli’de beklenen yağış sabah saatlerinden itibaren yüzünü göstermeye başladı. Gün içerisinde hava sıcaklığı en yüksek 20 derece olurken, özellikle öğle saatlerinde yağışın şiddetini artırması bekleniyor.

Denizli’de günler öncesinden yapılan sağanak yağış uyarısının ardından sabah saatlerinde başlayan yağmur şehir merkezinde yüzünü göstermeye başladı. Gün içerisinde sıcaklığın en fazla 20 dereceye kadar yükseleceğini bildiren meteoroloji, özellikle öğle saatlerinde gökgürültülü sağanak yağışa karşı uyardı. Yağışın etkisini akşam saatlerinde kaybetmesi bekleniyor.

YARIN DA YAĞIŞ VAR

Denizli’de sağanak yağış etkisini yarın da sürdürecek. Hava sıcaklığının da yükseleceğini bildiren meteoroloji yetkilileri, yarın (CUMA) sağanak yağışın şehir genelinde görüleceğini, termometrelerin ise 23 derece civarında olacağını bildirdi. Cumartesi ve pazar ise sıcaklık yine 23 derece bandına kadar çekilen sıcaklıkla birlikte Denizli’de parçalı bulutlu bir haftasonu tahmini yapıldı.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler