20 Nisan 2021 Salı
Gündem

DENİZLİ MERKEZE KAR GELİYOR!

Denizli Merkeze Kar Geliyor!

Mehmet BARUNDUK
14 Ocak 2021 - 10:05
haber resim

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahmin raporuna göre Denizli İl merkezine pazar günü karla karışık yağmur ve Salı gününden itibaren kar yağışı beklendiğini açıklandı.

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, hava tahmin raporlarını güncellemeye devam ediyor. Balkanlardan gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giren Denizli'de yağışlar önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Sağanak yağmurun etkisi altına giren İl genelinde yüksek kesimlerde ise karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.

 KAR İÇİN HAFTA SONU TAHMİNİ

Sağanak yağmurun etkisi altındaki Denizli'de kar yağışı için ise verilere göre hafta sonunda karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. Özellikle çok sayıda ilçede pazar günü kar yağışı bekleniyor. MERKEZE DE KAR YAĞACAK Meteoroloji verilerine göre önümüzdeki hafta başında da soğuk hava etkili olacak. Özellikle Pazartesi günü hava sıcaklığının İl merkezinde de eksi dereceye düşmesi bekleniyor. Bu düşüşün ardından il merkezi için Salı günü kar yağışı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI EKSİ DERECELERDE

Hava sıcaklığında ise düşüş yağışla birlikte devam edecek. Özellikle hava sonunda çok sayıda sıcaklık değeri eksi dereceye düşecek.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler