1 Aralık 2021 Çarşamba
Gündem

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ FABRİKA İCRADAN SATILIĞA ÇIKTI

Denizli Organize Sanayi Bölgesindeki Fabrika İcradan Satılığa Çıktı

Mehmet BARUNDUK
6 Ekim 2021 - 20:19
haber resim

Denizli’de borç sarmalından kurtulamayan bir firma daha üretimden koptu. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ferforje fabrikası Denizli 3. I·cra Dairesi tarafından satışa çıkarıldı. Fabrika için muhammen bedel 5 milyon 881 bin TL olarak açıklandı.

Denizli’de ekonomik sıkıntılar içerisinde yer alan fabrika Denizli 3. I·cra Dairesi tarafından satışa çıkartıldı. Honaz’ın Gürlek Mahallesinde yer alan ve ekonomik kriz ile koronavirüs salgını sonrası finansal sorunlarını aşamayan ferforje fabrikası icradan satışa çıktı. Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısımda bulunan fabrika üzerinde bekçi kulübesi, kapalı otopark- depolama alanı, tek katlı ofis yapısı, tek katlı fabrika-üretim binası ve üretim binasının ön kısmındaki 3 katlı idari bina bulunuyor.

DEGˆERI· 6 MI·LYONU GEÇI·YOR

5 Bin 21 metrekare alana sahip alana sahip yapı için istenen muhammen bedel Basın I·lan Kurumunun ilan partalı ilan.gov.tr’de paylaşıldı. Denizli 3. I·cra Dairesi tarafından satışa çıkartılan ferforje fabrikası için 5 milyon 881 bin TL değer biçildi.

I·HALE 10 KASIM’DA

Denizli 3. I·cra Dairesi tarafından satışa çıkartılan fabrika açık artırma usulü ile satılacak. 10 Kasım’da gerçekleştirilecek ola ihale saat 10:15 ile 10:20 arasında Pamukkale Belediyesi Mezat Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler