5 Ağustos 2021 Perşembe
Gündem

DENİZLİ SUÇ MAKİNELERİNİN YAŞLARI ŞAŞIRTTI

Denizli Suç Makinelerinin Yaşları Şaşırttı

Mehmet BARUNDUK
15 Mayıs 2021 - 17:54
haber resim

Denizli'nin ’nin Pamukkale ilçesinde yaşından fazla suç kaydı bulunan şüpheliler bir vatandaşın evin bahçesinden motosikletini çaldı. Jandarmanın dedektifleri olan JASAT ekipleri genç hırsızlar, adliyeye sevk edildi.

Olay, Pamukkale ilçesi Pınarkent Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Ali K., motosikleti ile işe gitmek için yola çıktığını ve iş yerinin servisine bineceği noktada park ettiğini söyledi. İşten döndükten sonra ise motosikletini evinin bahçesine koyan Ali K., bir süre sonra motosikletinin olmadığını fark ederek jandarma ekiplerine ihbarda bulundu.

Denizli İl Jandarma Komutanlığı Jandarmanın dedektifleri olan jandarma suç araştırma timi JASAT ve Pamukkale ile Honaz ilçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile yapılan araştırmada olayı gerçekleştiren 2 şüpheli tespit edildi.

“Motorumun aynası vardı, şuanda motosikletimde aynada kalmamış”

Motosikletin direksiyonu kilitli halde sürükleyerek, metrelerce götüren 2 şüpheli kamera kayıtlarına yansıdı. Kameralardan tespit edilen 2 şüpheli jandarma ekipleri tarafından Honaz ilçesi Kocabaş Mahallesinde yakalandı. Motosikleti bulan Jasat ekipleri Ali K’ye teslim etti. Motosikletinin neredeyse az kalsın hurdaya döneceğini söyleyen Ali K; “Motorumun aynası vardı, çatlağı falan yoktu ama şuanda motosikletimde aynada kalmamış ama jandarma ekiplerine teşekkür ederim kısa sürede buldu” dedi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler