21 Eylül 2021 Salı
Gündem

DENİZLİ’DE NELER OLUYOR

Denizli’de Neler Oluyor! 23 Günde 1’İ Çocuk 10 Kişi İntihar Etti

Mehmet BARUNDUK
23 Nisan 2021 - 23:50
haber resim

Denizli, nisan ayında peş peşe meydana gelen intihar olaylarıyla sarsılıyor. Geride kalan 22 günde, bir çocuk 10 kişi canına kıydı .

Denizli adeta intihar olayları travması geçiriyor. Nisan ayının geride kalan 22 gününde Merkezefendi, Pamukkale, Acıpayam, Honaz, Bekilli ve Babadağ ilçelerinde bir henüz 15 yaşında çocuk olmak üzere, 10 kişi intihar etti. Bu ay ilk intihar olayı 2 Nisan’da meydana geldi. Merkezefendi’nin Sümer Mahallesi’nde, Uğur Çatalbaş, evinde asılı bulundu. Bir gün sonra bir intihar haber de Pamukkale’nin Anafartalar Mahallesi’nden geldi. Bir çocuk annesi K.Ş., 3 Nisan’da kendini astı. Pamukkale’nin Kale Mahallesi’nde, 9 Nisan’da k çocuk annesi Gülistan A., kendini asarak yaşamına son verdi.

 BİR GÜNDE 4 İNTİHAR

 13 Nisan’da ise 4 intihar olayı meydana geldi. Acıpayam’ın Alaattin Mahallesi’nde Sam Değirmenci, kendini silahla vurarak intihar etti. Bekilli’nin Yenimahalle semtinde Yusuf K., Honaz’ın Kocabaş Mahallesi’nde Fatma K. da kendilerini asarak canlarına kıydılar. Denizli Devlet Hastanesinde coronavirüs tedavisi gören iki çocuk babası İsmail Gök, üçüncü kattan kendini attı. Hızla yere düşen Gök, kurtarılamadı.

BİRİ ÇOCUK, 3 KİŞİ DAHA CANINA KIYDI

20 Nisan’da Merkezefendi’nin Altındere Mahallesi’nde bir çocuk babası tekstil işçisi Cevdet Göven kendini astı. Dün de Denizlililer, Babadağ ve Merkezefendi’den gelen intihar haberleriyle sarsıldı. Babadağ’ın Cumhuriyet Mahallesi’nde iki çocuk babası Muzaffer Ayaydın kendini asmak suretiyle yaşamına son verdi.Merkezefendi’nin Şemikler Mahallesi’nde ise 15 yaşındaki M.Ö., bir sitedeki 10 katlı binadan atlayıp intihar ettii

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler