17 Ağustos 2022 Çarşamba
Gündem

DENİZLİ’DE 15 YAŞINDAKİ GENÇ FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ

Denizli’de 15 Yaşındaki Genç Feci Şekilde Can Verdi

Mehmet BARUNDUK
20 Eylül 2021 - 13:47
haber resim

Denizli’de bahçeye gitmek için babasıyla birlikte evden çıkan 15 yaşındaki Kazım Çal, kontrolden çıkarak devrilen traktörün altında kalarak hayatını kaybetti. Çukur nedeniyle devrilen traktörü kullanan baba Ömer Çal ile ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Talihsiz genç, toprağa verildi.

Kaza, dün Honaz’ın Akbaş Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre 15 yaşındaki Kazım Çal ile babası Ömer Çal, evlerinden bahçeye gitmek için traktörle yola çıktı. Baba Ömer Çal’ın kullandığı traktör, evden ayrıldıktan kısa bir süre sonra 3 metrelik çukur nedeniyle kontrolden çıktı. Sürücünün kontrolünden çıkan traktör ters dönerek devrildi. Kazada baba ile oğlu traktörün altında kaldı. Baba oğlu o şekilde görenler durumu hemen itfaiye, sağlık ve jandarma ekiplerine haber verdi. 

OĞLU ÖLDÜ, BABA AĞIR YARALI

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekibi, 15 yaşındaki Kazım Çal’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Baba Ömer Çal’ın ise ağır yaralı olarak Pamukkale Üniversite Hastanesine kaldırıldı. Genç yaşında hayatını kaybeden Kazım Çal, bugün mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler