5 Mart 2021 Cuma
Gündem

DENİZLİ’DE 4 ÇOCUK BABASI HAYATINI KAYBETTİ

Denizli’de 4 Çocuk Babası Hayatını Kaybetti

Mehmet BARUNDUK
18 Şubat 2021 - 16:31
haber resim

Denizlili Mehmet Koçyiğit (69) kalp krizine yenik düşerek hayatını kaybetti. Koçyiğit’in cenazesi bugün Çakmak Mezarlığı’na defnedildi.

Edinilen bilgilere göre aslen Çivrilli olan ve Dokuzkavaklar mahallesinde yaşayan 69 yaşındaki Mehmet Koçyiğit bir süredir rahatsızdı. Yaşlılığa bağlı sebeplerden ötürü rahatsızlık yaşadığı düşünülen Koçyiğit bugün kalp krizi geçirdi. Hemen hastaneye kaldırılan Koçyiğit yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Evli ve 4 çocuk babası Koçyiğit’in ölüm haberi ailesini sevenlerini yasa boğdu.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli camiasının sevilen ismi Mehmet Koçyiğit bugün Hilal Camii’de kılınan cenaze namazının ardından Çakmak Mezarlığı’na defnedildi.

CHP PAMUKKALE'DEN TAZİYE MESAJI

CHP Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı Koçyiğit'in vefatı üzerine "Partimize yıllardır desteğini ve emeğini esirgemeyen Dokuzkavaklar mahallesi üyemiz, büyüğümüz abimiz amcamız Mehmet Koçyiğit'i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Mehmet amcamıza Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabır diliyoruz. Sevenlerinin ve örgütümüzün başı sağolsun" dedi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler