27 Ekim 2020 Salı
Gündem

DENİZLİ’DE ACI HABER

Denizli’de Acı Haber. 26 Yaşındaki Genç İntihar Etti

Mehmet BARUNDUK
17 Ağustos 2020 - 18:20
haber resim

Denizli’de üniversite eğitimini tamamlayan, bir dönem de futbol oynayan Burak Can Öner, intihar etti. 26 yaşındaki Öner, sosyal medyada hikayesine ‘Allah’a emanet olun’ notunu düştükten sonra intihar ettiği öğrenildi. Genç futbolcunun ölümü ailesini, yakınlarını ve arkadaşlarını hüzne boğdu.

Olay, gece saatlerinde Aydın’a bağlı Kuyucak ilçesinin Horsunlu Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Horsunlu’da ailesi ile birlikte yaşayan Burak Can Öner, gece saatlerinde babasına ait işyerinde silahla intihar e. 26 yaşındaki antrenör ve futbolcunun cansız bedenini sabah saatlerinde eve gelen babası buldu.

 HİKAYESİNE NOT DÜŞTÜ İNTİHAR ETTİ

Öner’in inhar etmeden önce sosyal medya hesaplarındaki hikayelerine ‘Allah’a emanet olun’ mesajı paylaştığı öğrenildi. Öner’in ölümü ailesini yakınlarını ve arkadaşlarını hüzne boğdu.

 DENİZLİ’DE OKUDU VE FUTBOL OYNADI

Horsunlu’da doğan Öner, üniversite eğimini Denizli’de tamamladı. Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde eğimini tamamlayan Öner, Denizli’de Acıpayam Belediyespor, Bağbaşı Zeynköyspor, Konakspor, Yeşilköyspor formalarını giydi.

DENİZLİ’DE ACI HABER
En İlgi Çeken Haberler