21 Eylül 2021 Salı
Gündem

DENİZLİ’DE ACI ÖLÜM

Denizli’de Acı Ölüm

Mehmet BARUNDUK
4 Nisan 2021 - 19:01
haber resim

Denizli’de kağıt toplayıcı kişi, gece üşüdüğü ve uykusu geldiği için bir iş hanında bekçinin bilgisi dahilinde uykuya daldı. Garip geldiği bu dünya da, garip olarak ayrılan dilsiz şahısın acı ölümü üzüntüye neden odu.  Merkezefendi ilçesinde sokakta kağıt toplayarak geçimini sağlayan 46 yaşındaki Hüseyin K., uyumak için girdiği iş hanında görevli olan bekçi tarafından ölü olarak bulundu.

Olay, Merkezefendi ilçesi Saraylar Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; sokakta kağıt toplayarak geçimini sağlayan 46 yaşındaki Hüseyin K., sabah saatlerinde uyumak için Babadağlılar Çarşısı iş hanına girdi. İş hanında görevli olan bekçi H.K., bir süre seslendikten sonra uyanmadığını fark etti. Hüseyin K’nin hareketsiz yattığını ve uyanmadığını gören görevli bekçi durumu polise ve sağlık ekibine haber verdi. Sağlık ekibi yaptığı kontrolde Hüseyin K’nin hayatını kaybettiğini belirledi. İlk belirlemelere göre darp izine rastlanılmadığı ve kalp krizi ihtimalinin olduğu belirtildi.

Öte yandan, sokakta kağıt toplayarak geçimini sürdürdüğü ve dilsiz olduğu öğrenilirken bölgeye gelen polis ekipleri incelemelerde bulundu. Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Hüseyin K., otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler