20 Ekim 2020 Salı
Gündem

DENİZLİ’DE ADLİYE ÖNÜNDE KAVGA

Denizli’de Adliye Önünde Kavga

Mehmet BARUNDUK
14 Ekim 2020 - 15:12
haber resim

Sarayköy ilçesinde yaşayan 30 yaşında E.K, 4 yıl öncesinde evlendiği 25 yaşındaki N.K ile boşanmak için gittiği Sarayköy Adliyesinde, eşinin yanında gelen ve erkek arkadaşı olduğu iddia edile kişi ile tartıştı. Sözlü tartışma kısa sürede yerini arbedeye bırakınca tartışma karakolda sonlandı.

Edinilen bilgiye göre yüzde 80 engelli oğlu ile Sarayköy ilçesi Atatürk Mahallesinde yaşayan E.K (30), uzun süre önce evi terk eden eşi ile boşanmak için iki yılı aşkın süredir boşana bilmek adına mücadele ediyor. Eşi N.K’nın (25) evi terk ettikten sonra Denizli’de apartlarda fuhuş yaptığını iddia eden E.K, çocuğunun velayetini alıp boşanmak istiyor.

Eşinin ise boşanmak için kendisinden 20 Bin Türk Lirası talep ettiğini aktaran E.K, “Bugün Sarayköy adliyesinde boşanma davamız vardı. N.K, yanında tekinsiz tiplerle adliyeye geldi. 20 bin istedi boşanmak için bende işsiz olduğuu buna rağmen oğluma en iyi şekilde bakmaya çalıştığımı fakat kendisine bu parayı veremeyeceğimi ifade ettim. Yanında getirdiği kişiler daha önce Sarayköy’e gelip sağa sola beni sormuşlar. Adliye çıkışı neden gelip beni arıyorsunuz deyince aramızda tartışma çıktı. Hakkımda şikâyetçi olmuşlar bende Sarayköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne gidip ifade verdim. Zaten daha önceden beni tehdit ettikleri için koruma kararı aldırmıştım” dedi

Boşanmaya çalıştığı eşinin başka erkeklere para karşılığı uygunsuz fotoğraflar attığını iddia eden E.K, “Tüm bunları mahkemede delil olarak sundum. Buna rağmen hala boşanamadım. Çocuğum uzun süredir bende, özel gereksinimleri olan bir çocuk olduğu için son çare devlete başvurdum. Hafta içerisinde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından gelip durumunu değerlendirip yardımcı olacaklar. Ben bu durumdayken kalkıp benden 20 bin verirsen boşanırım diyor. Çocuğuyla bir günden bir güne ilgilenmiş mi hayır. Devletimiz sesimi duysun. Ben bu kadından boşanıp oğlumun velayetini alıp hayatıma devam etmek dışında başka bir şey istemiyorum” dedi.

Kaynak: Sarayköy.com.tr

En İlgi Çeken Haberler