26 Ocak 2021 Salı
Gündem

DENİZLİ’DE BÜYÜK ACI

Denizli’de Büyük Acı. Henüz 16 Yaşındaydı

Mehmet BARUNDUK
30 Aralık 2020 - 09:51
haber resim

Denizlide 16 yaşındaki Gürsel Nur Dağ, hayatını kaybetti. Uzun süredir Aydın Adnan Üniversitesi Hastanesinde tedavi gördükten sonra kanseri yenen genç kızın, kansere bir kez daha yakalandığı öğrenildi. 16 yaşındaki Gürselden akşam saatlerinde acı haber geldi. Gürsel, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre Denizlide, uzun süredir kanser ile mücadele eden Gürsel Nur Dağ, kanser ile mücadelesini kaybetti. 16 yaşındaki Gürsel, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinde Onkoloji Servisinde tedavi gördükten sonra kanseri yenmeyi başardı. Tedavisinin ardından yeniden evine kavuşan genç kız, yendiği kanser bir süre yeniden tekrarladı. Bir süredir rahatsızlığı artan Gürselin sık sık hastaneye kaldırıldığı öğrenilirken, acı haber akşam saatlerinde geldi. Yeniden hastaneye kaldırılan Gürsel, Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

16 yaşında hayatını kaybeden Gürsel Nur Dağın ölümü ailesini ve yakınlarını yasa boğdu. Kanser ile mücadelesine rağmen hayat dolu olarak bilinen ve çevresinde çok sevilen Gürsel, 2019da Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Servisinde yatan kanser hastası çocuklar için yardım kampanyası başlatmıştı. Ünlü sanatçı Murat Kekili de kampanyaya destek vermiş Aydına gelerek bizzat çocuklarla buluşmuş onlara hediyeler vermişti.-

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler