20 Ekim 2020 Salı
Gündem

DENİZLİ’DE ESKİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

Denizli’de Eski Belediye Başkan Adayı Beyin Kanaması Geçirdi

Mehmet BARUNDUK
14 Ekim 2020 - 17:39
haber resim

Denizli'de CHP'nin 2014 seçimlerinde Çameli Belediye Başkan adayı olan Özdemir Özdemir, beyin kanaması geçirdi. Rahmetli vekil Kazım Arslan'ın danışmanı olarak da görev yapan 55 yaşındaki Özdemir'in Dalyan'daki evinde beyin kanaması geçirdiği, Muğla'da özel bir hastanede makineye bağlı olarak yaşam mücadelesi verdiği öğrenildi.

 Uzun yıllar Çameli Belediyesinde çalıştıktan sonra 2014 Mart yerel seçimlerinde CHP'nin Çameli Belediye Başkan adayı olarak belirlenen Özdemir Özdemir, Muğla Dalyan'daki evinde beyin kanaması geçirdi. Sabah saatlerinde meydana gelen olayın ardından 55 yaşındaki Özdemir, hemen ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. CHP Denizli Milletvekili rahmetli Kazım Arslan'ın danışmanı olarak da bir süre önce görev yapan Özdemir'in makineye bağlı olarak yaşam mücadelesi verdiği durumun stabil olduğu öğrenildi.

ÇAMELİ YASA BOĞULDU

Çameli'de çok sevilen Özdemir'in rahatsızlık geçirmesi ilçede büyük üzüntüye neden oldu. İlçenin tüm siyasileri ve ilçe sakinleri Özdemir için geçmiş olsun mesajı paylaştı.

En İlgi Çeken Haberler