22 Eylül 2021 Çarşamba
Gündem

DENİZLİ’DE GÖZYAŞLARI SEL OLDU!

Denizli’de Gözyaşları Sel Oldu!

Mehmet BARUNDUK
23 Nisan 2021 - 12:40
haber resim

Milli Görüş'ün Denizli'deki öncülerinden Nizamettin Güner, dün akşam evine çıkmak için kullandığı asansörün halatının kopması sonucu ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Güner tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Edinilen bilgilere göre olay dün akşam Denizli’nin Pamukkale İlçesi Hürriyet Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerinde meydana geldi. Ailesine ait evin 4. katında oturan Nizamettin Güner'in evine daha rahat çıkmak için dışarıdan bir asansör yaptırdığı asansör halatı koptu. Yere düşen Güner'in vücudundan düşmenin etkisi ile kırıklar meydana geldi. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Güner tedavi altına alındı. Tedaviye cevap veremeyen Güner 76 yaşında hayatını kaybetti.

Aslen Çamelili olduğu belirtilen Güner'in saat 15.00'te kılınan cenaze namazına Milli Görüş ve Saadet Partisi camiasına yoğun katılım gösterdi.

Merhum Nizamettin Güner'in cenazesi Kayıhan mezarlığına defnedildi.

Saadet Partisi Denizli İl Başkanı M. Fatih Aktaş, "Millî görüşün tüm partilerin de görev alan, Denizli Saadet Partisi disiplin kurulu üyesi, son nefesine kadar hak davada çalışmış Nizamettin Güner amcamız hakkın rahmetine kavuşmuştur." dedi. Oğlu Bahattin Güner, "Babam, canla başla Milli Görüş çalışmalarına sarılırdı" ifadesini kullandı. Uzun süredir prostat, şeker, kalp yetmezliği hastalıklarından muzdaripti. Hiç şikayet etmedi. Bu haliyle bile davasını unutmadı." ifadelerini kullandı.

Abone Ol
DENİZLİ’DE GÖZYAŞLARI SEL OLDU!
En İlgi Çeken Haberler