25 Haziran 2021 Cuma
Gündem

DENİZLİ’DE İĞRENÇ TACİZ 6 YILDIR SÜRMÜŞ

Denizli’de İğrenç Taciz 6 Yıldır Sürmüş

Mehmet BARUNDUK
21 Nisan 2021 - 14:31
haber resim

Denizli’de üvey kızına 6 yıl boyunca taciz eden M.A.D. için 20 hapis cezası istendi. Denizli 6. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya zanlı katılmadı. Dava 14 Eylül’e ertelenirken, mahkeme zanlının zorla getirilmesine hükmetti.

Denizli’de geçtiğimiz Aralık ayında ortaya çıkan ve 6 yıldır devam ettiği öğrenilen iğrenç taciz olayında dava görülmeye başlandı. Denizli 6. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya üvey kızını taciz eden zanlı M.A.D. katılmazken, duruşmaya mağdur kız ile annesi F.D. katıldı.

 6 YILDIR SÜRÜYORMUŞ

Davada olayın ayrıntıları da belli oldu. Savcılık iddianamesinde cinsel istismar olayının 6 yıl önce o zaman ailenin yaşadığı Aydın’ın Karacasu ilçesi Işıklar Mahallesi’nde başladığı, zanlının üvey kızını banyo sonrası tacize başladığı ve tacizin bu geçen sürede devam ettiği öğrenildi. F.D.’nin zanlıdan olan oğlu Oğuzhan D.’nin da olayı destekler biçimde ifade verdiği de iddianamede yer aldı.

 14 EYLÜL’E ERTELENDİ

Zanlının katılmadığı davada zanlı için 20 yıl hapis cezası istenirken, zanlının zorla getirilmesi kararıyla dava 14 Eylül tarihine ertelendi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler