6 Aralık 2021 Pazartesi
Gündem

DENİZLİ’DE KARI KOCA KOVİD-19’DAN ÖLDÜ

Denizli’de Karı Koca Kovid-19’Dan Öldü

Mehmet BARUNDUK
25 Ekim 2021 - 16:43
haber resim

Koronavirüs Denizli’de Yaşlı Çifti 1 Hafta Arayla Hayattan Kopardı Denizli’de yaşayan Ali Erbuğ (81) ve Zehra Erbuğ (74) bir hafta arayla koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Denizli’de bir süredir koronavirüs tedavisi gören yaşlı çift, 1 hafta arayla hayatını kaybetti ve sevenlerini yasa boğdu. Ekim ayı başında koronavirüs belirtileri ile hastaneye başvuran yaşlı çift, izole sürecinin ardından durumları ağırlaşınca hastanede tedavi altına alındı.74 yaşındaki Zehra Erbuğ, 19 Ekim’de yapılan tüm müdahalelere rağmen tedavi gördüğü Servergazi Devlet Hastanesinde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Yaşlı kadın Tavas’ın Sofular Mahallesinde aile kabristanlığına defnedildi.

YAŞLI ADAMDAN DA KÖTÜ HABER GELDİ

19 Ekim’de eşini kaybeden 81 yaşındaki Ali Erbuğ’da durumu ağırlaşınca yoğun bakım ünitesine alındı ve entübe edildi. Özel bir hastanede tedavisine devam edilen yaşlı adamdan da sabah saatlerinde acı haber geldi. Koronavirüs nedeniyle 81 yaşında hayatını kaybetti. Yaşlı adam bugün öğleden sonra Tavas’ın Sofular Mahallesinde eşinin yanına defnedilecek.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler