26 Ocak 2021 Salı
Gündem

DENİZLİ’DE KAYBOLAN GENÇ KIZ HERYERDE ARANIYOR! ANNE TV PROGRAMINA KATILDI

Denizli’de Kaybolan Genç Kız Heryerde Aranıyor! Anne Tv Programına Katıldı

Mehmet BARUNDUK
22 Aralık 2020 - 15:28
haber resim

Denizli’de 1 ay önce arkadaşının evinden çıkan ve kendisinden haber alınamayan 15 yaşındaki Buket Duyar’ın annesi Nermin Duyar, Esra Erol’un programına konuk oldu. Anne Duyar, “kızım kendinden 9 yaş büyük biriyle görüşüyordu. Yurttan kaçtılar arkadaşı ile eve geldiler, ardından geri gittiler. Abisi gel deyince kayboldu. Kızım nerede olduğunu bilmiyorum” dedi.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesine bağlı Değirmenönü Mahallesinde yaşayan Duyar ailesinin 15 yaşındaki kızları Buket Duyar, kayboldu. Yaklaşık 1 ay önce Anafartalar Lisesi yakınlarında bulunan arkadaşının evinden çıkan genç kızdan bir daha haber alınamadı. Ailesinin kayıp başvurusunda bulunduğu Duyar’ı görenlerin 0539 608 0110 numaralı telefondan aileye ulaşması istendi.

DAHA ÖNCE DE EVDEN KAÇMIŞ

15 yaşındaki kızın daha önce evden kaçtığı ortaya çıktı. Alınan bilgiye göre Duyar’ın 2 kez kısa süreli evden kaçtığı, daha sonra nerede olduğunu ailesine bildirdiği öğrenildi. Genç kızın bu davranışları nedeniyle yurtlara zorla yerleştirildiği de ortaya çıktı.

 ANNE TV PROGRAMINA KATILDI

 Yaklaşık 1 aydır kayıp olan Buket için annesi Meral Duyar, ATV’de yayınlanan Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da programına konuk oldu. Anne Duyar, “Kızım daha önce 2 kez kaçtı. Bir gün dolaşıp geri geliyordu. Şükrü diye biriyle tanıştırdı. Kendisinden 9 yaş büyüktü. Eve getirip benimle tanıştırdı. 20 Kasım’da kaçtı. Kaldığı yurtta birşeyler içtiği için hastaneye gitmiş. Yanında bir görevli varmış ama onu atlatıp kaçmışlar. Oradan Nermin adındaki bir kızla kaçmış. Akşam saat 11 gibi kaçıyorlar gece 2 gibi Nermin’in ailesinin evine gidiyorlar. Burada Nermin kızımın uyuyan güzel uyan diye video çekip paylaşıyor. Benim küçük oğlan Nermin’in okul arkadaşı, videoyu görüyor ve sabah bana söylüyor.

 2 GÜN BİZDE KALDILAR

 Bunun üzerine kızımla konuştuk ikna ettik. Eve çağırdık 2 gün bizde kaldılar. Daha sonra yeniden Nermin’lerin evine gittiler. Abisi 20 Kasım’da eve dön diyince, kızım bir anda ortadan kayboluyor.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler