21 Eylül 2021 Salı
Gündem

DENİZLİ’DE KAYIP OLAN 3 KIZDAN BİRİ BULUNDU

Denizli’de Kayıp Olan 3 Kızdan Biri Bulundu

Mehmet BARUNDUK
12 Mart 2021 - 14:46
haber resim

Denizli’de bir hafta içinde 20’li yaşlardaki 3 genç kız sıra kadem basmıştı. 3 kayıp genç kızdan biri olan ve 7 Mart’tan  bu yana aranan Ayşegül Akkan  bulundu.

Denizli’de geçtiğimiz Pazar günü akşam saatlerinde evden çıktıktan sonra kaybolan Ayşegül Akkan, bulundu. 25 yaşındaki genç kızın kendi rızasıyla eve geri döndüğü öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre Merkezefendi ilçesine bağlı Sevindik Mahallesinde yaşayan Ayşegül Akkan, pazar günü akşam saatlerinde çıktığı evine bir daha geri dönmedi. Kayıplara karışan 25 yaşındaki genç kız için ailesi kayıp başvurusunda bulundu. Sosyal medyada da gündem olan kayıp vakası sonrası sevindiren gelişme 5 gün sonra gerçekleşti. 25 yaşındaki Akkan, kendi rızasıyla evine geri döndü. Genç kızın bu sürede nerede olduğu ise bilinmiyor.

1 HAFTA İÇİNDE 3 GENÇ KIZ KAYBOLDU!

Denizli’de bir hafta içinde 20’li yaşlardaki 3 genç kız sıra kadem bastı. Ailelerini ve yakınlarını perişan eden genç kızlar her yerde aranıyor. İlk kayıp haberi Merkezefendi İlçesi Sevindik Mahallesinde yaşayan Ayşegül Akkan'dan 7 Mart’tan bu yana kayıp olan Ayşegül Akkan henüz bulunamadı. İkinci kayıp genç kız ise Mine Tosun. Pazartesi gününden bu yana kayıp olan Mine Tosun’un 3 gün Denizli’de kaldıktan sonra Isparta’ya gittiği ileri sürüldü. Selinay Öz isimli genç kız ise 2 gün önce Merkezefendi İlçesi Halaçlar Mahallesi’ndeki evinden çıkıp işi gidiyorum dedikten sonra kayboldu. Aileleri ve yakınları 3 genç kızı her yerde  arıyorlar.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler