22 Ekim 2020 Perşembe
Gündem

DENİZLİ’DE MEYDAN SAVAŞI

Denizli’de 2 Ailenin Kavgası Meydana Savaşına Döndü

Mehmet BARUNDUK
10 Ağustos 2020 - 18:10
haber resim

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’nde iki ailenin sokak arasında kavgasını ayırmak mümkün olmadı. Dakikalarca süren kavga da 3 kişi yaralanırken 4 kişi de gözaltına alındı. Araya giren mahalle sakinleri ayırdığı iki aile tekrar tekrar birbirlerine saldırdılar. En son güvenlik güçleri devreye girerek kavgayı sonlandırdı.

Edinilen bilgilere göre Merkezefendi İlçesi Başkarıcı Mahallesi’nde bahçede yakılan tandırdan çıkan duman nedeniyle Tokdemir ve Tekdemir aileleri arasında önce sözlü sonra yumruklu tekmeli kavga çıktı. Başkarcı Mahallesi’nde kalabalık olan iki ailenin tekmeli yumruklar kavgası dakikalarca sürdü. Komşuların ayırdığı iki aile birkaç kez fiziki temasa geçerek birbirlerini yumruk ve tekmelerle yerlerde süründürürken ayırmak mümkün olmadı. Akşam saatlerinde başlayan kavga da bir kişi kolundan kesici bir aletle kolundan yarandığı kazada 3 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Tokdemir ve Tekdemir aileleri arasındaki bir saat içinde birçok kez yumruklu kavganın yaşanması nedeniyle olay yerine gelen güvenlik güçleri geç saatlere tekrar kavga olma ihtimali nedeniyle önlem aldılar. Her iki aile de birbirlerini suçlarken kavganın çıkan duman nedeniyle yapılan şikayet üzerine gelen zabıta ekiplerinin gitmesinin ardından çıktığı belirtildi. Kavga ile ilgili soruşturma başlatılırken her iki aile de birbirlerinden şikayetçi oldular.

En İlgi Çeken Haberler