6 Aralık 2021 Pazartesi
Gündem

DENİZLİ’DE SIRLARLA DOLU CİNAYETTE YENİ DETAY

Denizli’de Sırlarla Dolu Cinayette Yeni Detay

Mehmet BARUNDUK
16 Ekim 2021 - 19:44
haber resim

Denizli’de geçtiğimiz gün, sevgilisi tarafından araçla başından ezilerek öldürülen Murat Avcı cinayetiyle yeni detaylar ortaya çıktı. Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesinde geçtiğimiz günlerde sabaha karşı iş insanı Murat Avcı, sevgilisi Dilek Kuşçu tarafından araçla başından ezdirilerek öldürülmüştü. Cinayeti işleyen Dilek Kuşçu, işlediği cinayete kaza süsü vermek için ağlamaklı yalan feryatları kameralara yansımıştı.

KAZA DEĞİL CİNAYET

Zeytinköy Mahallesi’ndeki olayda Dilek Kuşçu, sevgilisi Murat Avcı’yı ezdikten sonra birkaç kez daha üzerinden geçtiği görüntüleri ortaya çıkmıştı. Görüntü olmadığını düşünen Dilek Kuşçu, polisi kandırmak için tartıştıklarını ve sonra da görünmez kazanın olduğunu söylemiş, “Kalk Murat, ne olur kalk Murat” diye ağıtlar yakmıştı.

ALKOLLÜ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Araçla başından ezerek öldürdüğü sevgilisi Murat Avcı’nın başında ağıtlar yakarak polisleri kandırmaya çalışan Dilek Kuşçu’nun, yapılan kontrolde 2.09 promil alkollü olduğu ortaya çıkmıştı. Olay yerindeki ifadesinde kaza olduğunu söyleyen sonra görüntülerin ortaya çıkmasıyla cinayet işlediği belli olan Dilek Kuşçu adliyeye sevk edilmişti. Adliye de mahkemeye çıkarılan Kuşçu tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KAVGA NEDENİ KISKANÇLIK

Cinayet zanlısı Dilek Kuşçu’nun, başını eserek öldürdüğü sevgilisi Murat Avcı’yla sabaha karşı neden kavga ettiği detayı da ortaya çıktı. Yeni çıkan ayrıntıya göre çiftin kıskançlık nedeniyle kavga ettiği ileri sürüldü. Ulusal medyaya yansıyan haberlere göre Murat Avcı’yı araçla ezerek öldüren Dilek Kuşçu’nun, sinir krizi geçirdiği vurgulandı. Cinayetle ilgili soruşturma sürüyor.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler