27 Ekim 2020 Salı
Gündem

DENİZLİ’DE TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDE 1 PERSONELDE KORONA VİRÜS TESPİT EDİLDİ

Denizli’de Tapu Müdürlüğünde 1 Personelde Korona Virüs Tespit Edildi

Mehmet BARUNDUK
14 Ağustos 2020 - 10:31
haber resim

Denizlide Pamukkale Tapu Müdürlüğünde görevli bir personelde korona virüs tespit edildi. Covid-19 testi pozitif çıkan 40 yaşlarındaki erkek memur tedavi altına alınırken, Pamukkale Tapu Müdürlüğü karantina altına alındı. Müdürlükte görev yapan tüm personel bugün testten geçecek. Müdürlükte işlemler de askıya alındı

Edinilen bilgiye göre Denizlide Pamukkale Tapu Müdürlüğünde görevli bir memurun yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı. 40 yaşlarında erkek bir personelde testinin pozitif çıkmasının ardından müdürlükte olağanüstü hal ilan edildi. Müdürlükte görevli tüm personelin bugün tedbir amaçlı Covid-19 testinden geçirileceği öğrenildi.

 MÜDÜRLÜK BİNASI KARANTİNA ALTINA ALINDI

Özellikle faizlerin düşmesi sonrası ev almak isteyenler nedeniyle yoğunlukların oluştuğu müdürlük binası bugün hizmet veremeyecek. Pamukkale Tapu Müdürlüğü yetkililerin müdürlük binasının karantina altına alındığını açıkladı. İl Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekiplerinin de enfekte personel ile temas eden vatandaşları bulmak için çalışma başla.

MERKEZEFENDİ DE AYNI BİNADA

 Özel İdare İşhanı yıkılmadan önce burada hizmet veren Denizli Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, bu işhanının yıkılmasının ardından Adliye yolu üzerindeki yeni binasına taşınmış. Denizli Tapu ve Kadastro 18. Bölge Müdürlüğü binasında Pamukkale’nin yanı sıra Merkezefendi Tapu Müdürlüğü de hizmet veriyor. Pamukkale’de yaşanan bu gelişmenin ardından Merkezefendi’de de işlemlerin bugün durdurulması ve personelin covid-19 tesnde geçirilmesi bekleniyor.

En İlgi Çeken Haberler