10 Mayıs 2021 Pazartesi
Gündem

DENİZLİ’DE YÜREKLER PARÇALANDI!

Denizli’de Yürekler Parçalandı!

Mehmet BARUNDUK
29 Ocak 2021 - 18:19
haber resim

Denizli’de Çağıl-Murat Öztürk çiftinin 5 yaşındaki çocukları İkra Öztürk, 2 yıldır mücadele ettiği beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti. Son 3 aydır Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 5 yaşındaki İkra, dün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ailenin 3 çocuğunun en büyüğü olan İkra, Kocabaş Mezarlığında bugün toprağa verildi.

İkra Öztürk, Çağıl-Murat Öztürk çiftinin 3 çocuğunun en büyüğü. Aralık 2015’te dünyaya gelen İkra’ya, Ağustos 2018’te Ankara Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde beyin tümörü teşhisi konuldu. Teşihisin konulmasının ardından Öztürk, veretina plastom tanısı ile tedavi görüyordu. Yaklaşık 2 yıl tedavi gören Öztürk, son dönemde durumunun ağırlaşması üzerine Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

3 AYDIR YOĞUN BAKIMDAYDI

Son 3 aydır PAÜ Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde tedavi gören minik İkra’dan dün acı haber geldi. İkra’nın minik bedeni beyin tümörü ile mücadelesini kaybetti. Öztürk ailesinin 3 çocuğunun en büyüğü olan İkra’nın ölümü ailesini ve yakınlarını yasa boğdu. 5 yaşındaki İkra, bugün kılınan cenaze namazının ardından Kocabaş Mahalle Mezarlığında toprağa verildi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler