28 Ekim 2021 Perşembe
Gündem

DENİZLİ’DEKİ BU ACININ TARİFİ YOK

Denizli’de Neler Oluyor. Trafik Canavarı 2 Genci Daha Hayattan Koparırken 13 Yaşındaki Ortaokul Öğrencisi İle Bir Genç Daha Ağır Yaralandı

Mehmet BARUNDUK
10 Eylül 2021 - 20:30
haber resim

Denizli’de son bir günde tarifi mümkün olmayan büyük acı yaşandı. Yaşı 35 olan Hayati Güngör, 20 yaşındaki Süleyman Şevik, meydana gelen trafik kazaları sonucu hayatını kaybetti. Bir gün önce ise kamyonettin çarptığı 13 yaşındaki Asım Kaan Baykal ve bugün meydana gelen kazada ağır yaralanan Mustafa Şahan yaşam mücadelesi veriyorlar. Ölüm olmasın diye, kaza olmasın diye, kimsenin canı yanmasın diye uygulanması istenen trafik kurallarına uyulmaması nedeniyle yaşanan acılar, yürekleri yakıyor. Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde meydana gelen kazada 35 yaşındaki Hüdai Güngör gibi babasının da motosiklet kazası nedeniyle hayatı kaybettiği ortaya çıktı. Her yaz mevsiminde motosiklet kazaları inanılmaz derece de artarken acı haberler de ocaklar söndürüyor. Diğer kaza ise eğlence dönüşü meydana geldi. Dikkatsizlik, kontrolsüz nedeniyle meydana gelen kazanın detaylarında 20 yaşındaki gencin kullandığı aracın cadde üzerinde bulunan bir evin duvarına çarptığı belirtildi.

DENİZLİ ÇOK ÜZÜLDÜ

Denizli’deki yerel medya kuruluşlarının tamamı acı acı yaşayan kaza haberlerini sayfalarına taşıdı. Yürek yakan haberi okuyan birçok takipçi, üzüntülerini dile getirirken, “Geride kalanlara Allah sabır versin. Genç ölüm bu. Başka bir şeye benzemiyor. Yaşayan bilir. Bu acının tarifi olmaz. Bu nedenle, kanı kaynayan delikanlılarımıza, gençlerimize araba verirken motosiklet alırken uyarmak ve kurallara uymaları konusunda katı davranmak gerekiyor. Aksi taktirde bu daha çok canımız yanacak. Bugün hayatının baharında iki gencimizi toprağa verdik. Bize ders olması gerekirken sadece üzüntülerimizi dile getiriyoruz. Oysa yarın bizim çocuklarımızın da başına aynı şey gelebilir. Gelmeden önce önlemini almamız, gençlerimizi takip edip duyarlı olmalarını sağlamalıyız” dediler.    

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler