22 Eylül 2021 Çarşamba
Gündem

DENİZLİ’DEKİ REZALETTEN SONRA KAYIPLARA KARIŞTI

Denizli’deki Rezaletten Sonra Kayıplara Karıştı

Mehmet BARUNDUK
12 Mayıs 2021 - 17:40
haber resim

Pamukkale’de travertenlerin üzerinde arkadaşıyla çekildiği çıplak fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan yabancı turist, hesabını kapatıp kayıplara karıştı.

Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale’de arkadaşıyla çıplak fotoğraf çekilen Polonyalı turist Marcin Modrzejewski, fotoğrafı İnstagram hesabında paylaştı, Türkiye gündemine oturdu. Avrupa Vücut Geliştirme Şampiyonu Polonyalı Modrzejewski’ye sosyal medyada birçok tepki geldi. Modrzejewski’nin takipçileri de paylaşılan fotoğrafın uygun olmadığı yönünde yorumlar yaptı. Gelen tepkiler üzerine Modrzejewski, fotoğrafı paylaştığı İnstagram hesabını kapattı. Hesaba şuan erişim sağlanamıyor. Konuyla ilgili yapılan haberlere yorum yapan bir vatandaş, “Reklamın iyisi kötüsü olmazmış Pamukkale’yi tanıtmışlar. Şaka bir tarafa bu tür olaylara neden müsaade ediliyor anlamış değilim! Bu kaçıncı rezalet? Güvenlik zafiyeti var.” yorumunu yaptı.

Twitter kullanıcısı Selda Yasak ise “İyice sapıttı turistler! Meydanı boş buldular, her türlü rezilliği rahatça yapıyorlar” dedi. Ayşe Gül Can isimli kullanıcı ise, “Bunlar neden çıplak” diye sordu. Başka bir kullanıcı Beyza Özen de “Bunlar gidince bütün ülkeye boy abdesti aldırmak lazım” yorumunu yaptı.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler