20 Nisan 2021 Salı
Gündem

DENİZLİLİ 3 ÇOCUK ANNESİ İNTERNETTE TANIŞTIĞI KİŞİYE KAÇTI

Denizlili 3 Çocuk Annesi İnternette Tanıştığı Kişiye Kaçtı

Mehmet BARUNDUK
12 Ocak 2021 - 16:52
haber resim

Denizli’nin Sarayköy ilçesinde yaşayan Damla Karaduman, geçen yıl internette bir oyunda tanıştığı Bahattin A.’ya kaçtı. 3 çocuk annesi 27 yaşındaki kadının eşi Selçuk Karaduman, ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına konuk oldu. Karaduman, “Ben soyadımı taşımasını istemiyorum. Gelsin buraya anlaşmalı boşanalım” dedi.

Denizli’nin Sarayköy ilçesinde yaşayan 10 yıllık evli Selçuk-Damla Karaduman çiftinin hayanı, Damla Karaduman’ın internette oynadığı bir oyunla değiş. 3 çocuk annesi olan Karaduman, geçen yıl 28 Ağustos’ta bu oyunda tanıştığı Bahan A.’ya kaç. Önce Adana’ya giden kadının burada sığınma evinde kaldığı, yaklaşık 10 gün burada kaldıktan sonra da yine Adana’ya gelen 20 yaşındaki Bahan A. ile birlikte gencin ailesinin yaşadığı yere gittiği ortaya çık.

 KARADUMAN: ‘BOŞANMAK İSTEMİYORUM’

Yaklaşık 6 ay önce yaşanan olayın ardından Selçuk Karaduman, ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına konuk oldu. Sarayköy’de esnaflık yapan Karaduman, “Boşanmak için dava açm. Soyadımı taşımasını istemiyorum. Çocuklarını annesi

 DAMLA CANLI YAYINA KATILDI!

Selçuk Karaduman’ın canlı yayına kalmasının ardından evden kaçtığı iddia edilen Damla Karaduman, telefonla canlı yayına bağlandı. Eşinden ilgi göremediği için evden ayrıldığını aktaran Karaduman, “Veda mektubu bıraktım. Ben Selçuk’un canlı yayına çıkmasına da anlam veremiyorum. Defalarca aldatıldım. Defalarca bunu yakaladı. Yer yer şiddet de oldu, kadınla gittiğini de gördüm. Ben bunların hepsine göz yumdum. Üzerime kuma germek istedi. Bir kadın sevgi ister ilgi ister. Ben bunları göremedim. Ailesi ne diyorsa onun için oydu. Ayrıldığımda Adana’ya gittim. Bir süre burada kadın sığınma evinde kaldım. Daha sonra oradan çıkıp Bahan’in yanına geldim. Onda sevgiyi buldum” diye konuştu.

DAMLA’YI GELİNİMİZ OLARAK KABUL ETTİK

 Canlı yayına Damla Karaduman’ın kaçtığı Bahan A’nın annesi de kaldı. Telefonla bağlanan kadın, “Oğlumuz 28 Ağustos’ta evden ayrıldı. Biz 10 gün aradık. Sonra Adana’da olduğunu öğrendik. Damla ile birlikte olduğunu sonradan öğrendik. Damla ile oğlum benim yanımda. 3 çocuğu olduğunu sonradan öğrendim. Ben onu gelinim olarak kabul em. Boşanma davası var. Onu bekliyoruz. Oğlumun da Damla’nın da yaptığı suç. Bu işin olmayacağını defalarca kez söyledik” dedi.

 DAMLA HAMİLE ÇIKTI

3 çocuk annesi kadının kaçtığı kişiden hamile kaldığı ortaya çıkarken, kadının bugün canlı yayına çıkması ve anlaşmalı boşanmanın sağlanması bekleniyor.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler