20 Ekim 2021 Çarşamba
Gündem

DENİZLİLİ DOĞASEVER GENÇ DENİZDE BOĞULDU

Denizlili Doğasever Genç Denizde Boğuldu

Mehmet BARUNDUK
25 Ağustos 2021 - 19:40
haber resim

Denizlili doğasever genç denizde boğuldu. Merkezefendi Belediyesi’nde bir dönem çalışan doğasever 24 yaşındaki Muhammet Cemal Karadağ, Muğla’nın Datça İlçesi’ne bağlı Emecik Mahallesi’nde denize girdi. Denizde hareket yatan bir kişiyi gören vatandaşlar, yardıma koştular. Denizden çıkarılan 24 yaşındaki Muhammet Cemal Karadağ, tüm müdahalelere rağmen olay yerinde hayatını kaybetti. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, sosyal medya hesabından başsağlığında bulunarak, “Bir dönem Merkezefendi Belediyemizde birlikte çalıştığımız Cemal Karadağ kardeşimizi genç yaşta kaybetmenin çok büyük üzüntüsünü yaşıyorum.

Merhum kardeşimize Allah'tan rahmet; ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” dedi.

DOĞA DOSTU BİR GENÇTİ

Denizli’de, doğa sporu yapan kulüplere üye olan 24 yaşındaki Muhammet Cemal Karadağ, 17 Ağustos’ta yaptığı paylaşımda, “Yine her zaman ki gibi Döğer Kasabası Emre gölündeyim kısaca Frigya Vadisinde…

Afyonkarahisar’da yaşadığım sürece benim için huzurun, dinginliğin ve de özgürlüğün adresi burası. Kuksamda sıcak kahvem de varsa inanın bana bu haz tarif edilemez oluyor” yorumunda bulunmuştu.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler