13 Mayıs 2021 Perşembe
Gündem

DENİZLİLİ ESNAF HAYATINI KAYBETTİ

Denizlili Esnaf Hayatını Kaybetti

Mehmet BARUNDUK
17 Ocak 2021 - 18:50
haber resim

Denizli'de Balık Hali'nde faaliyet gösteren Yeşil Karadeniz Balıkçılık'ın sahibi İsmail Yeşil, tedavi için gittiği Antalya'da geçirdiği beyin kanaması sonrası hayatını kaybetti. 3 çocuk babası olan esnafın bir süre önce karaciğerindeki rahatsızlık nedeniyle eşinden parça nakli oldu öğrenildi. 43 yaşındaki Yeşil'in Antalya'ya iç dikişlerindeki açılma nedeniyle gittiği de gelen bilgiler arasında.

Edinilen bilgiye göre Denizli Balık Halinde faaliyet gösteren Yeşil Karadeniz Balıkçılık'ın sahibi olan İsmail Yeşil, bir süre önce karaciğerindeki rahatsızlık nedeniyle rahatsızlandı. Nakil olması gerektiği söylenen 43 yaşındaki esnafa, eşinden karaciğer parça nakli yapıldı. Antalya'da ameliyat olan Yeşil, bir süredir Antalya'ya kontrol için gidip geliyordu.

 TEDAVİ İÇİN GİTMİŞTİ...

 Yeşil'in son olarak Antalya'ya iç dikişlerindeki açılma nedeniyle kontrole gittiği öğrenildi. Burada tedavi sırasında beyin kanaması geçirdiği öğrenilen Yeşil, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İkiz kızları ve bir de oğlu olan Yeşil'in ölümü ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Sevilen esnaf, bugün kılınan cenaze namazının ardından Aşağışamlı Mahalle Mezarlığında toprağa verildi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler