6 Aralık 2021 Pazartesi
Gündem

DENİZLİLİ GENÇ ANNE HAYATINI KAYBETTİ

Denizlili Genç Anne Hayatını Kaybetti

Mehmet BARUNDUK
15 Eylül 2021 - 11:51
haber resim

Denizli’de 1.5 yıldır beynindeki tümörle mücadele eden 38 yaşındaki Ömrüye Alakuş,  tümörle savaşını kaybetti. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde Temizlik Personel Şefi olarak görev yapan Alakuş'un aynı hastanede tedavi gördüğü öğrenildi. Evli ve 1 çocuk annesi kadın, bugün toprağa verilecek.

Edinilen bilgiye göre Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Temizlik Personel Şefi olarak görev yapan Ömrüye Alakuş'a 1,5 yıl önce beyin tümörü teşhisi konuldu. Teşhisin konulmasının ardından çalıştığı hastanede tedavi görmeye başlayan 38 yaşındaki kadından dün acı haber geldi. Son dönemde durumu ağırlaşan Alakuş, dün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

CERRAHİ HASTANESİNDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Alakuş'un ölümü ailesini ve çalışma arkadaşları yasa boğdu. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Alakuş için başsağlığı mesajı yayınladı. Mesajda, "Temizlik personellerimizin şefi, ailemizin bir parçası, hastanemize uzun yıllar emek veren Ömrüye Alakuş'u kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Başımız sağ olsun" denildi.  Evli ve 1 çocuk annesi olan Alakuş, bugün öğle saatlerinde kılınacak cenaze namazının ardından Kayıhan Mezarlığında toprağa verilecek.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler