27 Ocak 2021 Çarşamba
Gündem

DENİZLİLİ GENÇ KIZ HERYERDE ARANIYOR!

Denizlili Genç Kız Heryerde Aranıyor!

Mehmet BARUNDUK
18 Aralık 2020 - 17:38
haber resim

Denizli’de 15 yaşındaki Buket Duyar, kayboldu. 18 gün önce Anafartalar Lisesi yakınlarında bulunan arkadaşının evinden çıkan genç kızdan bir daha haber alınamadı. Daha önce kayıplara karıştığı öğrenilen Duyar’ın polis tarafından yurda yerleştirildiği öğrenildi. Genç kız için ailesi kayıp başvurusunda bulundu.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Değirmenönü Mahallesinde yaşayan Duyar ailesinin 15 yaşındaki kızları Buket Duyar, kayboldu. 18 gün önce Anafartalar Lisesi yakınlarında bulunan arkadaşının evinden çıkan genç kızdan bir daha haber alınamadı. Ailesinin kayıp başvurusunda bulunduğu Duyar’ı görenlerin 0539 608 0110 numaralı telefondan aileye ulaşması istendi.

DAHA ÖNCE DE EVDEN KAÇMIŞ

15 yaşındaki kızın daha önce evden kaçtığı ortaya çıktı. Alınan bilgiye göre Duyar’ın 2 kez kısa süreli evden kaçtığı, daha sonra nerede olduğunu ailesine bildirdiği öğrenildi. Genç kızın bu davranışları nedeniyle yurtlara zorla yerleştirildiği de ortaya çıktı.

ANNE TV PROGRAMINA KATILACAK

18 gündür kayıp olan Buket için annesinin TV programına katılacağı öğrenildi. Annenin ATV’de yayınlanan Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da programına Pazartesi günü katılarak kızını arayacağı belirtildi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler