21 Ocak 2021 Perşembe
Gündem

DENİZLİLİ GENÇ KIZIN 65 YAŞINDAKİ SÖZDE HOCAYA KAÇTIĞI OLAYLA İLGİLİ YENİ GELİŞME

Denizlili Genç Kızın 65 Yaşındaki Sözde Hocaya Kaçtığı Olayla İlgili Yeni Gelişme

Mehmet BARUNDUK
17 Aralık 2020 - 13:31
haber resim

Türkiye’nin bir anda gündemine oturan Denizli’den sözde hocaya kaçan 24 yaşındaki Merve Nur Çekem ile ilgili dün ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da” programında yeni gelişme yaşandı.

ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da” programına katılan Denizlili Ayşe Çekem'in itirafları herkesi şaşkına çevirdi. "24 yaşındaki kızımı 65 yaşındaki Adnan Hoca denen şahıs kaçırdı" dedi, Türkiye onu konuştu. Çekem'in “Kızım kendisinden 41 yaş büyük sözde hoca Adnan Yıldırım’a aşık oldu, onunla kaçtı. Aynı zamanda bende aynı adama âşık oldum.” diyerek herkesi şoke ettiği olayda flaş bir gelişme yaşandı. Ayşe Çekem " Kızı Merve Nur'un, 5 yıl önce tanıştıkları sözde hoca Ahmet Yıldırım'ın yanına 26 Kasım tarihinde "İş görüşmesine gidiyorum" diyerek kaçtığını ifade etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ayşe Çekem "Ahmet Yıldırım hem bana hem kızıma aşk mesajları attı. Ben de kızım da 65 yaşındaki sözde hocaya aşık olduk" dedi. Çekem'in bu sözleri stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi

. MERVE NUR ÇEKEM CANLI YAYINDA

 Sözde hoca Adnan Yıldırım ile beraber kaçan 24 yaşındaki Merve Nur Çekem canlı yayına bağlanarak " Adnan Yıldırım ile beraber kaçtım, şuan onun yanındayım. 5 yıldır aramızda duygusal bir bağ var. Birbirimizi seviyoruz. Adnan bana da ona da düzgün mesajlar atıyordu. Annem kendi kendine gelin güvey oldu. Annemin anlattıkları yalan" dedi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler