18 Ocak 2021 Pazartesi
Gündem

DENİZLİLİ GENÇ KIZIN 1 AYDA YAŞADIKLARI ORTAYA ÇIKTI

Denizlili Genç Kızın 1 Ayda Yaşadıkları Ortaya Çıktı

Mehmet BARUNDUK
26 Aralık 2020 - 15:47
haber resim

Denizli'de 1 ay önce kaybolduktan zorla alıkonduğu yerde bulunan 15 yaşındaki Buket Duyar'ın 1 ayda yaşadıkları ortaya çıktı. Hasan K. tarafından zorla alıkonan genç kızın Tavas'ta tutulduğu ve sürekli ev değiştirilerek darp edildiği öğrenildi. Zanlı ise İstanbul'da gözaltına alındıktan sonra Denizli'ye getirildiği ve sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

Denizli'de yaklaşık 1 ay önce arkadaşının evinden çıktıktan kayıplara karışan 15 yaşındaki Buket Duyar, bulundu. Anne Nermin Duyar'ın ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına katılmasının ardından soruşturmanın hızlandığı olayda 15 yaşındaki kızın 1 aydır Hasan K. tarafından zorla alıkonduğu ortaya çıktı. Zanlı İstanbul'da canlı yayın sırasında gözaltına alındıktan sonra Denizli'ye sevk edildi. Canlı yayına katılan Buket Duyar’ın ablası ve abisi kardeşleriyle konuştuklarını söylediler. Size ve ekibinize teşekkür ederim diyen Buket Duyar’ın ablası, kız kardeşinin kafasında yara izinin olduğunu ve Hasan tarafından darp edildiğini için bu şekilde olduğunu öğrendim. Beni Hasan sakladı ve nerede olduğumu biliyordu diye ablasına anlatan Buket, 3 sene boyunca Hasan tarafından saklanacağını ve 18 yaşında seni eşim yapacağım dediğini söyledi. Denizli’nin Tavas ilçesinde alıkonduğunu ifade eden kardeşim sürekli adres değişikliği yapıldığını ama Tavas ilçesinde olduğunu kaydetti.

KAFASINDAN DARP İZİ

Size ve ekibinize teşekkür ederim diyen Buket Duyar’ın ablası, kız kardeşinin kafasında yara izinin olduğunu ve Hasan tarafından darp edildiğini için bu şekilde olduğunu öğrendim. Beni Hasan sakladı ve nerede olduğumu biliyordu diye ablasına anlatan Buket, 3 sene boyunca Hasan tarafından saklanacağını ve 18 yaşında seni eşim yapacağım dediğini söyledi. Denizli’nin Tavas ilçesinde alıkonduğunu ifade eden kardeşim sürekli adres değişikliği yapıldığını ama Tavas ilçesinde olduğunu kaydetti.

3 MAYMUNU OYNADILAR

 Esra Erol’un programına katılan Buket’in erkek arkadaşı Şükrü A.; “Hasan’a bir bilgin var mı diye sordum. Bana bilmiyorum dedi. Bana 3 maymunu oynadı. Yolda gelirken de bana hiç bir bilgi vermedi ben gerçekleri yayında öğrendim. Dün sinirlerime hakim olamadım Hasan’a saldırdığım içinde özür dilerim” dedi.

TUTUKLANACAK MI?

 Sabah saatlerinde Denizli Narkotik Şube’de ifadesi alınan Hasan Koyun’un Ahlak Büro’da ifadesini vermesi bekleniyor. Denizli Savcılığı’nın kararıyla gözaltına alınan Hasan K.’nin tutuklanması isteniliyor. Sabah saatlerinde Denizli Narkotik Şube’de ifadesi alınan Hasan K.’ninAhlak Büro’da ifadesini vermesi bekleniyor. Denizli Savcılığı’nın kararıyla gözaltına alınan Hasan K.’nin tutuklanması isteniliyor.

Abone Ol
DENİZLİLİ GENÇ KIZIN 1 AYDA YAŞADIKLARI ORTAYA ÇIKTI
En İlgi Çeken Haberler