20 Ekim 2020 Salı
Gündem

DENİZLİLİ İŞ İNSANI MUHTEŞEM TÖRENLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

Denizlili İş İnsanı Muhteşem Törenle Dünya Evine Girdi

Mehmet BARUNDUK
14 Ekim 2020 - 11:19
haber resim

Denizli’nin saygın işadamlarından Horoz Tuz ve Tuzaş A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Yılmazlı ile iş kadını Feride Bahadır, bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dedi.

Merhum Kemal Bahadır’ın kızı Feride Bahadır ile Belgin ve İbrahim Yılmazlı’nın oğlu Hamdi Yılmazlı, Deda Düğün Salonları Salon Deluxe’de muhteşem bir törenle dünya evine girdiler. Pandemi kurullarına göre yapılan düğünde genç çiftlerin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Nikah şahitliklerini ise İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, 21.Dönem MHP Denizli Milletvekili Ali Keskin ve iş insanı Kerim Akçakoca yaptı. Muhteşem düğüne iş dünyasından siyasetin zirvesine kadar büyük bir katılım sağlandı.

“SON PİŞMANLIK NEYE YARAR!”

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın mikrofonu ‘evet’ demek için işadamı Hamdi Yılmazlı’ya uzattığı sırada arkadaşları ona ilginç bir sürpriz hazırladı. İşadamı Yılmazlı tam ‘evet’ diyecekken Müslüm Gürses’in ‘Son pişmanlık neye yarar, olmadı yar’ şarkısı çalınca salonda büyük bir tebessüm oluştu. Nikahta başkan Osman Zolan, evlilikte ‘tapu’ olarak bilinen evlilik cüzdanını Feride Yılmazlı’ya takdim etti. Mutlulukları gözlerinden okunan çift balayı için Antalya’yı tercih etti. ,

DENİZLİLİ İŞ İNSANI MUHTEŞEM TÖRENLE DÜNYA EVİNE GİRDİ
En İlgi Çeken Haberler