19 Ekim 2020 Pazartesi
Gündem

DENİZLİLİ İŞ İNSANINI İNTİHARA SÜRÜKLEYEN DETAYLAR BELLİ OLDU

Denizlili İş İnsanını İntihara Sürükleyen Detaylar Belli Oldu

Mehmet BARUNDUK
21 Ağustos 2020 - 11:55
haber resim

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi, Sümer Mahallesi, Pamukkale Sanayi Sitesi, 59 Sokak üzerinde yaşanan olay duyan herkesin yüreğini sızlattı. Sümer Mahallesinde bulunan Sanayi Sitesinde paslanmaz saç işlemesi ve ticareti firmasının sahibi olan 44 yaşındaki İş insanı Bahattin Acar, intihar ederek yaşamına son verdi. İddiaya göre, gün ağarmasına rağmen ailesi ile birlikte yaşadığı eve gelmeyen Bahattin Acar, sabaha karşı ailesine telefonla mesaj göndererek intihar edeceğini söyledi. Mesajı gören ailesi polisi arayarak yardım istedi. Kısa sürede Bahattin Acar’ın sahibi olduğu işyerine gelen polis kapının içerden kilitli olduğunu fark etti.

POLİS İÇERİ GİRMEK İÇİN MERDİVEN ARADI

Ailesine intihar edeceğini söyleyen İş insanı Bahattin Acar’a ait işyerinin kapısının içeriden kilitli olması nedeniyle giremeyen polis, işyerinin camından içeriye girmek için komşulardan merdiven istedi. Sabah saat 07.30 gibi işyerini açan lokanta sahibi polislerin istediği merdiveni bularak olay yerine getirdi. Diğer taraftan kısa sürede itfaiye ekipleri olay yerine gelerek, kapı açıldı.

KAFASINI PRES MAKİNESİNİN ARASINA SIKIŞTIRMIŞ

İtfaiye ekiplerinin yardımıyla açılan kapıdan içeriye giren polis korkunç manzara ile karşılaştı. Otomasyonlu olan pres makinesinin arasına kafasını sıkıştıran İş insanı Bahattin Acar’ın nefes aldığını gören polis ekipleri zamana karşı yarış başlattılar. Pres makinesinin otomasyonlu olması nedeniyle sistem çalıştırılmazken itfaiye ekipleri pres makinesine keserek Bahattin Acar’ın kafasını ezilmiş bir şekilde çıkardılar.

KAFASI EZİLMİŞTİ ANCAK NEFES ALIYORDU

Sümer Mahallesi’ndeki işyerinde otomasyonlu pres makinesinin arasına kafasını sıkıştırarak intihar eden İş insanı Bahattin Acar’ın, pres makinesinden kafası çıkartılırken ezildiği ancak nefes aldığı belirtilirken sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi. İşyeri komşularının ifadelerine göre içine kapanık ve “Hacı amca” lakabıyla bilinen Bahattin Acar’ın, iyiliksever biri olduğu ve sorunlarını kimseyle paylaşmadığı ifade edildi.

3 MİLYON PARA KAPTIRMIŞ

İddiaya göre Sümer Mahallesi’nde paslanmaz saç işlemesi ve ticaretiyle uğraşan Bahattin Acar’ın, 3 yıl önce 3 milyona yakın ticari faaliyetleriyle ilgili para kaptırdığı öğrenildi. Ticari faaliyetleri çok iyi olan Acar’ın, 3 milyon gibi yüksek bir rakamı kaptırdıktan sonra psikolojik olarak sıkıntılar yaşadığı ve geçtiğimiz yıl da bileklerini keserek intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Denizli’de meydana gelen feci kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

En İlgi Çeken Haberler