27 Ekim 2020 Salı
Gündem

DENİZLİLİ MUHTARDAN MAHALLE HALKINA VİRÜS UYARISI

Denizlili Muhtardan Mahalle Halkına Virüs Uyarısı

Mehmet BARUNDUK
25 Ağustos 2020 - 20:54
haber resim

Denizlili muhtar uyarı da bulunarak, “Hiç riskimiz yokken orta riskli bölge olduk. Şakası olmayan bulaşıcı bir hastalıkla uğraşmaktayız” dedi. Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Saraylar Mahallesi Muhtarı Mustafa Sözgen sosyal medya hesabından corona virüs vaka sayısının artışına dikkat çekerek mahalle halkını uyarı da bulundu. Bayramyeri, Kaleiçi, Devlet Hastanesi gibi kalabalık insan yoğunluğunun olduğu Saraylar Mahallesi’nin, vaka artışı nedeniyle orta riskli bölge haline geldiğine dikkat çeken Saraylar Mahallesi Muhtarı Mustafa Sözgen, yaptığı paylaşımda şunları söyledi,

“Mahallem sakinlerinin dikkatine..

Mahallemiz orta risk derecesine yükselmiştir. Lütfen mecburiyet yoksa evde kalalım. Yaşlılarımız ve kronik hastalarımız bilhassa yoğun hareket olan Bayramyeri, Kaleiçi’nden ve hastane civarından uzak durmalıdırlar. Maske, mesafe ve hijyene dikkat edelim. Düğünler ve taziyeler tehlike arz etmektedir. Düğünlere covid uğramıyor diye bir kanıt yoktur.

Bu hız ivmesi okullar açılırken yazlıktan geleceklerle devam ederse maalesef tekrar kısıtlamalar gelir. İzalosyonda olan kişiler evlerini terk ediyorsa 155 bildiriniz.
Lütfen dikkatli olalım. Şakası olmayan bulaşıcı bir hastalıkla uğraşmaktayız” dedi.

En İlgi Çeken Haberler